Para zdecydowała się na wyjątkową ceremonię, która zachwyciła wszystkich obecnych. Ślub Katarzyny i Pawła był jak z bajki, a ich przysięga wzruszyła serca gości.

W dniu 15 czerwca, w czwartkowe popołudnie, odbył się ślub Katarzyny Niezgody i Pawła Markiewicza. Uroczystość miała miejsce pod Piasecznem, a panna młoda olśniewała w sukni o kroju przedłużonej marynarki, stworzonej przez Violę Piekut, uzupełnionej wyjątkowym fascynatorem.

Na weselu bawiło się 50 osób, a wśród nich znane gwiazdy, takie jak Katarzyna Warnke i Halina Frąckowiak. Para wcześniej już publikowała wspólne zdjęcia w mediach społecznościowych, nie kryjąc swojego szczęścia. Teraz, oficjalnie, są małżeństwem, a podczas ceremonii padły wzruszające słowa.

Zostaliśmy dzisiaj małżeństwem. Chciałem Ci powiedzieć, że czekałem na Ciebie całe życie i że bardzo Cię kocham - powiedział Paweł Markiewicz w trakcie uroczystości.

Magazyn "Viva" miał przywilej być obecnym na tym wyjątkowym ślubie Katarzyny Niezgody i Pawła Markiewicza. Uroczystość odbyła się na świeżym powietrzu, a dekoracje utrzymane w białym kolorze robiły ogromne wrażenie. Cała ceremonia była jak wyjęta z bajki! Zachwyćcie się nagraniem z tego wyjątkowego momentu.

Popularne wiadomości teraz

Dramatyczne weści. Choroba Anny Lewandowskiej wstrząsnęła opinią publiczną

Nieustający szacunek. W jakim stanie obecnie jest miejsce spoczynku Barbary Borys-Damięckiej

Serce łamiące pożegnanie. Nekrolog Krzysztofa Ibisza zbiera kondolencje z każdej strony

Cała Polska pogrążona jest w żałobie. Nie żyje aktor z "Klanu", "Złotopolskich" i "M jak miłość"

Internauci są pod wrażeniem tej niezwykłej uroczystości. Katarzyna Niezgoda wybrała oryginalną i bardzo elegancką kreację ślubną, a dekoracje były absolutnie zachwycające.

O jak Pięknie🤍, Gratulacje dla Młodej Pary🤍

Ukochany Katarzyny Niezgody, Paweł Markiewicz, jest znanym aktorem, który wystąpił w kilku paradokumentalnych serialach, takich jak "Szpital" i "Sekrety rodziny". Wielu widzów zna go również z jego epizodycznych ról w popularnych serialach, takich jak "Na dobre i na złe" czy "Korona królów". Jednak Paweł Markiewicz ma także powiązania z muzyką disco-polo.

To wyjątkowe małżeństwo z pewnością będzie budować swoją przyszłość w miłości i harmonii. Katarzyna Niezgoda i Paweł Markiewicz udowodnili, że są gotowi podjąć wspólną drogę, pełną miłości, wzajemnego wsparcia i spełnienia marzeń. Ich ślub był nie tylko wyjątkowym wydarzeniem, ale również momentem, który zainspiruje wiele innych par do celebrowania miłości.

Pisaliśmy również o: Marta Manowska szuka miłości i rodziny. "Chciałabym mieć rodzinę"

Może zainteresuje Cię to: Robert Makłowicz ogłasza radosne wieści dotyczące swoich synów, fani wyrażają swoje gratulacje

Przypominamy o: Niezapomniany wypad nad morze. Marcin Hakiel i Dominika wzbudzają sensację swoją odważną postawą i nowym, intrygującym tatuażem