Jednak nie tylko muzyka przyniosła mu sławę - także jego burzliwe życie uczuciowe i liczne małżeństwa przyciągnęły uwagę mediów. Po rozstaniu z Wiśniewskim, jego byłe partnerki starają się ułożyć sobie życie na nowo, podobnie postąpiła trzecia żona, Anna Świątczak.

Michał Wiśniewski był żonaty pięciokrotnie, a obecnie wychowuje dwójkę dzieci z ukochaną, o imieniu Pola.

W trakcie swojego długiego życia wokalista sześciokrotnie został ojcem - dwukrotnie z Mandaryną i dwukrotnie z Anną Świątczak, która przez pewien czas była wokalistką Ich Troje.

Małżeństwo Wiśniewskiego z trzecią żoną rozpadło się, ale Anna Świątczak od 11 lat jest w związku małżeńskim z innym mężczyzną o imieniu Michał.

Popularne wiadomości teraz

"Mój mąż naśmiewał się ze mnie, myśląc, że bycie gospodynią domową jest łatwe: dobrze, że później zmienił zdanie"

"Moja synowa domaga się kredytu hipotecznego, mimo że mieszkamy we własnym mieszkaniu. Mówi, że myśli o mężu, ale ja jej nie wierzę"

"Każdego dnia widziałem moją żonę siedzącą na kanapie z włączonym telefonem: jestem tym zmęczony, muszę coś zmienić"

Kobieta pamięta, jak jej ojciec, który porzucił rodzinę, wysłał jej cały list, gdy poprosiła go o kupno nowych butów

W najnowszym wywiadzie udzielonym katolickiemu portalowi Alateia, trzecia żona popularnego "Wiśni" podzieliła się poruszającą prawdą o swoim obecnym mężu.

Przypomnijmy, Anna Świątczak wyszła za Michała Wiśniewskiego w 2006 roku, w ich ukochanym domu w Magdalence. Rok później odnowili przysięgę małżeńską podczas ceremonii w Las Vegas. Niestety, nawet dwa śluby nie zapewniły trwałego pożycia, i w 2011 roku para rozwiodła się.

Na szczęście ani Michał Wiśniewski, ani Anna Świątczak nie musieli długo szukać szczęścia. Już rok po rozwodzie, w 2012 roku, Wiśniewski poślubił Dominikę Tajner, a 13 kwietnia 2020 roku obiecał dozgonną miłość Poli Wiśniewskiej. Jednak zdecydowanie bardziej trwałą miłość znalazła Anna Świątczak, która w 2012 roku poślubiła perkusistę Michała Żeńcę, z którym ją łączyła pasja do muzyki.

Budowanie małżeństwa na Bogu sprawia, że mam pewność, że idziemy w dobrym kierunku. Patrząc sobie w oczy, widzimy siebie przez pryzmat ograniczeń, ludzkich słabości i oczekiwań. Decyzja wierności złożona przed Panem Bogiem sprawia, że trudne doświadczenia i kryzysy wzmacniają relację. Po 11 latach małżeństwa wiem, że w domu czeka na mnie człowiek, który jest moim przyjacielem i na którym mogę polegać. Cokolwiek w moim życiu się nie przytrafi, to on jest. Mamy swoje rytuały, które wprowadzają w naszą relację spokój - zdradziła była wokalista Ich Troje w rozmowie z katolickim portalem.

Po 11 latach małżeństwa, Anna Świątczak jest przekonana, że w swoim domu czeka na nią człowiek, który jest nie tylko jej mężem, ale również przyjacielem, na którym może polegać. Bez względu na to, co się wydarzy w jej życiu, wie, że może na nim polegać. Para ma swoje rytuały, które wprowadzają spokój do ich relacji.

Historia małżeństwa Michała Wiśniewskiego i Anny Świątczak jest pełna zawirowań i wyborów, które prowadziły ich na różne ścieżki życiowe. Jednak teraz, zbudowani na miłości i wierze, Anna i Michał tworzą trwałą więź, która przetrwała próby czasu i trudności.

Pisaliśmy również o: Marta Manowska szuka miłości i rodziny. "Chciałabym mieć rodzinę"

Może zainteresuje Cię to: Robert Makłowicz ogłasza radosne wieści dotyczące swoich synów, fani wyrażają swoje gratulacje

Przypominamy o: Niezapomniany wypad nad morze. Marcin Hakiel i Dominika wzbudzają sensację swoją odważną postawą i nowym, intrygującym tatuażem