To, co najbardziej zaskoczyło internautów, to różnica wieku między aktorką a jej nowym partnerem. Opozda jest o 10 lat starsza od chłopaka, co wywołało lawinę komentarzy i spekulacji w sieci.

Jednak to nie wszystko, co podsyca plotki - teraz na światło dzienne wyszły wiadomości, które sugerują, że Joanna Opozda i Remigiusz Mróz mogą być parą.

Po rozstaniu z Antonim Królikowskim, Opozda skupia się głównie na karierze i wychowaniu syna Vincenta. Jednak jej życie uczuciowe ponownie stało się przedmiotem zainteresowania mediów. Widziano ją niedawno w klubie w towarzystwie studenta prawa, a teraz ich wiadomości wywołują jeszcze większe zamieszanie.

Media plotkarskie od dłuższego czasu spekulują na temat relacji między Opozdą a Mrozem. Teraz emocje wokół nich osiągają szczyt za sprawą ich publicznych komunikatów. Na jednym z Instagramowych zdjęć, Mroz napisał: "Skomentowałbym, ale nie chcę wywoływać skandalu". Opozda odpowiedziała buziakiem. To był iskierka, która rozpaliła internet.

Ostatnio aktorka pochwaliła się nową książką Mroza, która zawierała specjalne dedykacje. Na platformie Instagram aktorka i pisarz włączyli się w tajemniczą dyskusję. "Nie czytaj temu Vinniemu przed snem" - można przeczytać na okładce książki. Opozda skomentowała: "Remigiusz Mróz, ty narcyzie". Ale to jeszcze nie koniec.

Popularne wiadomości teraz

Niespodzianka na premierze "Znachora". Profesor Wilczur w nowym świetle. Co sądzą o tym fani

Michał Wiśniewski zasmucony. Przekazał smutne wiadomości o nagłym odejściu. "Bardzo młodo odszedł"

Dramatyczne wydarzenie przerywa zdjęcia do "M jak miłość". Co się stało

Cała Polska jest w żałobie. Nie żyje znany aktor z "Barw szczęścia" i "Na Wspólnej"

"Dobrze, że Asia pokazała te cenzuralne. I to ani trochę ja nie pytałem" - odpowiadał Mroz. Następnie pojawiła się najbardziej zagadkowa wiadomość. "Wiadomo, są takie, których nikomu nie pokaże" - zapewniła Joanna.

Czy te wiadomości są tylko żartem czy ukrytą wskazówką na temat ich rzekomego związku? Internauci analizują każde słowo i emotikonę, starając się odkryć prawdę za tą mistyczną rozmową.

Jedno jest pewne - Joanna Opozda i Remigiusz Mróz wzbudzają zainteresowanie i spekulacje, trzymając swoich fanów w niepewności co do natury ich relacji. Czas pokaże, czy to tylko żartobliwa wymiana zdań czy coś więcej.

Trzymajcie się na bieżąco, ponieważ dalszy rozwój sytuacji może rozjaśnić tę tajemnicę i odpowiedzieć na pytanie, czy Joanna Opozda i Remigiusz Mróz są naprawdę parą. Bądźcie czujni, a my niezwłocznie przekażemy Wam najnowsze informacje dotyczące tego fascynującego romansu!

Pisaliśmy również o: Jarosław Bieniuk odkrywa prawdę o swoim związku z Zuzanną Pactwą. "Moja miłość jest dojrzała"

Może zainteresuje Cię to: Marcin Prokop odkrywa swoje młodzieńcze lata. Zdjęcia wzbudzają poruszenie w sieci

Przypominamy o: Niebywały wygląd matki Joanny Koroniewskiej. Upamiętnienie niezwykłej matki, której straciła ponad 20 lat temu