Jej związek z drugim mężem, Januszem Atlasem, rozpadł się z powodu malarki Hanny Bakuły, jak Dowbor opisała w swojej książce.

Choć Katarzyna Dowbor zyskała ogromne uznanie w kraju jako doświadczona dziennikarka, jej życie prywatne nie zawsze przebiegało pomyślnie. Po rozwodzie z pierwszym mężem, Piotrem Dowborem, z którym ma syna Macieja, Dowbor związała się z Januszem Atlasem. Jednak po siedmiu latach burzliwego małżeństwa para zdecydowała się na rozstanie z powodu agresji, chorobliwej zazdrości i problemów z alkoholem Janusza.

Janusz bardzo często przesadzał i potrafił się awanturować. Pamiętam aferę na balu, gdy ktoś poprosił mnie do tańca. Tego sobie mąż nie życzył i była afera. Koledzy z telewizji bali się i traktowali mnie z dystansem - mówiła w rozmowie z VIVĄ!.

W jednym z wywiadów z VIVĄ! Katarzyna Dowbor wspomniała o incydencie na balu, który stał się przyczyną awantury między nią a jej ówczesnym mężem. Janusz nie życzył sobie, aby ktoś poprosił ją do tańca, co spowodowało napiętą atmosferę zarówno w małżeństwie, jak i wśród kolegów z telewizji, którzy zaczęli traktować ją z dystansem.

Mój były mąż to bardzo fajny człowiek i nie mam mu nic do zarzucenia. Miał pecha, że poznałam miłość swojego życia - twierdziła w jednym z wywiadów.

Popularne wiadomości teraz

Allan Krupa przechodzi na islam? Syn Edyty Górniak o zmianie wyznania

Serce łamiące pożegnanie. Nekrolog Krzysztofa Ibisza zbiera kondolencje z każdej strony

Agnieszka Chylińska ogłasza zakończenie niespodziewanego małżeństwa. Mąż ujawnia przyczyny

Małgorzata Rozenek-Majdan w żałobie. Smutne wieści o bliskim członku rodziny

Trzecim mężem Katarzyny Dowbor był Grzegorz Świątkiewicz. Po 12 latach związku para się rozstała, ponieważ Dowbor spotkała - jak sama twierdzi - "miłość swojego życia". Chociaż dziennikarka uważała swojego byłego męża za wspaniałego człowieka, ich związek zakończył się niepowodzeniem.

W czasie trwania małżeństwa z Jerzym Baczyńskim, Dowbor i Baczyński powitali na świecie córkę Marysi. Niestety, niedługo po narodzinach dziecka para rozstała się, kończąc tym samym kolejny rozdział w życiu Katarzyny Dowbor.

Pisaliśmy również o: Sensacyjny powrót. Ivan Komarenko niespodziewanie wraca do Polski

Może zainteresuje Cię to: Miłosne plotki w świecie skoków narciarskich. Czy Piotr Żyła i jego 25-letnia dziewczyna zerwali ze sobą

Przypominamy o: Skandaliczne sceny. Cichopek i Kurzajewski szokują widzów na oczach całej Polski