Para udała się do teatru, gdzie Dominika bawiła się świetnie w swojej stylizacji, jednak nie obeszło się bez złamania pewnych zasad. Co dokładnie zrobiła?

Dominika Gwit zdobyła ogromną popularność dzięki swoim wybitnym rolom filmowym, a jej występ w kontrowersyjnym filmie "Galerianki" przyniósł jej rozpoznawalność na skalę ogólnokrajową.

Od tego czasu aktorka otrzymuje kolejne propozycje filmowe, a jej kariera kwitnie. Jednak to nie wszystko, co jest dla niej ważne.

W 2018 roku Dominika wzięła ślub z Wojciechem Dunaszewskim, z którym od dawna planowała założenie rodziny. Para cieszy się obecnie z nadejścia swojego pierwszego dziecka, jednak postanowili zachować pewną prywatność w tej kwestii.

Nie pokażemy ani twarzy dziecka, ani nie zdradzimy imienia. Mogę dużo o tym mówić, ale nie będę pokazywać dziecka, to nasza prywatna sprawa – przyznała w rozmowie z Pudelkiem.

Popularne wiadomości teraz

„Michał, nareszcie jestem w ciąży”: krzyczał głośnik telefonu, a obok mnie siedziała moja żona

„Joanna została wyrzucona z domu przez swoją teściową, ponieważ myślała, że jej synowa nie urodziła chłopca od swojego syna: to był kompletny nonsens”

„Mój mąż poszedł na ryby z przyjacielem, a potem spotkałam tego "przyjaciela" w supermarkecie: zaniemówiłam”

„Czy mogę dostać gorącą herbatę z kawałkiem chleba, nie martw się, usiądę na parapecie i poczekam”

Gwit podzieliła się publicznie, że nie będzie pokazywać twarzy ani imienia swojego maleństwa w mediach społecznościowych.

Chociaż Dominika zachowuje dyskrecję w sprawach dotyczących swojego dziecka, nie jest tak samo ostrożna, jeśli chodzi o siebie.

Wczoraj rodzice mieli wychodne ! Byliśmy w Teatrze! Moi Szanowni Koledzy grali @thestringspl , a my oglądaliśmy! Co za wyobraźnia , co za talent , co za SHOW!!! Widownia wypełniona po brzegi i ubawiona po pachy! Z całego serca polecam Wam ten spektakl! Teraz zaczyna się przerwa wakacyjna ale od września chłopaki znów ruszają w Polskę ! Dlatego kupujcie bilety na stronie www.copa.pl/thestrings ! POLECAM!

W swoim wpisie na Instagramie Dominika opisała, jak świetnie się bawiła na koncercie, pełnym talentu i wyobraźni. Nie szczędziła pochwał dla muzyków i zachęcała swoich obserwatorów do zakupu biletów na ich przyszłe koncerty. Niestety, aktorka nie pomyślała o jednym - nagranie wideo w teatrze jest surowo zabronione.

Mimo łamania pewnych zasad, można wybaczyć Dominice ten drobny wybryk. Jej radość i przyjemność z randki z mężem były wyraźnie widoczne. Teraz pozostaje nam czekać na kolejne zaskakujące momenty w życiu tej utalentowanej aktorki i pełnej energii matki.

Pisaliśmy również o: Rafał Brzozowski i młoda kochanka. Romantyczna historia, która wstrząsa show-biznesem

Może zainteresuje Cię to: Michał Szpak odkrywa kulisy pracy w TVP. "Miałem dość"

Przypominamy o: Od miłości do samotności. Życie Katarzyny Łaniewskiej pełne zawodów serca