Aktor postanowił podzielić się z widzami tym, jak wygląda praca na planie tej długotrwałej serii.

Na filmie widzimy Rafała Mroczka w akcji, w towarzystwie swojego brata bliźniaka, Marcina Mroczka, który wciela się w postać Piotra Zduńskiego. Widzowie są zachwyceni możliwością zobaczenia tych kuliss i otrzymali interesujący wgląd w pracę nad serialem.

Popularność, jaką zdobył Mroczek dzięki swojej roli w "M jak miłość", przyniosła mu ogromne grono fanów. Aktor aktywnie dzieli się swoim życiem prywatnym na mediach społecznościowych, a na Instagramie obserwuje go już ponad 232 tys. osób. Teraz postanowił podzielić się z nimi kulisy powstawania ukochanego serialu.

Filmik, który opublikował, spotkał się z entuzjastycznym przyjęciem fanów, którzy ciekawi byli, jak wygląda dzień zdjęciowy na planie "M jak miłość". Rafał Mroczek z pewnością dostarczył im odpowiedzi i wzbudził jeszcze większe zainteresowanie tym, co ich czeka w kolejnych odcinkach.

Popularne wiadomości teraz

Allan Krupa przechodzi na islam? Syn Edyty Górniak o zmianie wyznania

Wysokość emerytury Marii Winiarskiej zaskoczy każdego, kto dowie się, ile ona wynosi. "Przez pół wieku ciężko pracowałam"

Cała Polska jest w żałobie. Nie żyje znany aktor z "Barw szczęścia" i "Na Wspólnej"

Małgorzata Rozenek-Majdan w żałobie. Smutne wieści o bliskim członku rodziny

To nie pierwszy raz, kiedy Mroczek dzieli się swoimi medycznymi doświadczeniami na Instagramie. Kilka czasu temu ujawnił, że przeszedł zabieg laserowej korekcji skóry. Teraz podzielił się kolejnym zabiegiem - blefaroplastyką, czyli korektą powiek górnych.

Aktor podkreślił, że zabieg przeprowadzono ze względów zdrowotnych, ponieważ opadające powieki ograniczały jego pole widzenia. Efekty zabiegu okazały się imponujące, a fani byli pełni podziwu. Mroczek nie szczędził słów uznania dla siostry, która go do tego zabiegu namówiła.

Okazuje się, że problemy z powiekami nie dotyczą tylko Rafała Mroczka, ale również innych członków jego rodziny. Aktor zdradził, że jego tata również skorzystał z podobnej procedury, co jest dowodem na genetyczne predyspozycje w ich rodzinie.

Podsumowując, Rafał Mroczek udostępnił swoim fanom wyjątkowy filmik, odsłaniający kulisy produkcji "M jak miłość". Jego praca na planie została przyjęta z entuzjazmem przez widzów, którzy mogli zobaczyć, jak ich ulubiona seria powstaje od kulis. Rafał Mroczek udowodnił, że nie tylko wciela się w znakomitą rolę na ekranie, ale również angażuje się w produkcję i dzieli się tym z fanami.

Dzięki jego postom na Instagramie, widzowie mogli zobaczyć nie tylko pracę na planie, ale także dowiedzieć się o jego przygodach z medycyną estetyczną. Po udanej laserowej korekcji skóry, Mroczek poddał się także zabiegowi blefaroplastyki, który przyniósł mu poprawę widzenia i efektowne rezultaty.

W końcu mogę na świat spojrzeć „pełnym okiem”. Siostrzyczko, dzięki, że mnie namówiłaś. BLEFAROPLASTYKA, czyli zabieg korekty powiek górnych. Wskazaniem do zabiegu jest nadmiar skóry na powiece górnej powodujący ograniczone pole widzenia – napisał w mediach społecznościowych Rafał Mroczek.

Nie tylko Rafał, ale również jego tata stanęli przed podobnymi wyzwaniami zdrowotnymi i skorzystali z korekty powiek górnych. To świadczy o tym, że problemy związane z opadającymi powiekami są dziedziczne w ich rodzinie.

Dzięki tym szczerym relacjom z medycyny estetycznej i podzieleniu się kulissami produkcji "M jak miłość", Rafał Mroczek jeszcze bardziej zbliżył się do swoich fanów. Jego otwartość i zaangażowanie w tworzenie serialu tylko potwierdzają, dlaczego zdobył tak ogromną popularność wśród widzów.

Z niecierpliwością czekamy na kolejne emocjonujące odcinki "M jak miłość" i cieszymy się, że Rafał Mroczek nadal dzieli się z nami kulisy tej uwielbianej produkcji.

Pisaliśmy również o: Rafał Brzozowski i młoda kochanka. Romantyczna historia, która wstrząsa show-biznesem

Może zainteresuje Cię to: Michał Szpak odkrywa kulisy pracy w TVP. "Miałem dość"

Przypominamy o: Od miłości do samotności. Życie Katarzyny Łaniewskiej pełne zawodów serca