Widać było, że cała trójka doskonale się bawiła i cieszyła z okazji symbolicznego powitania lata.

PodziWianki to wydarzenie inspirowane tradycyjnymi obrzędami związanych z Nocą Świętojańską, która jest znana jako najkrótsza noc w roku i symboliczne rozpoczęcie kalendarzowego lata.

Impreza przyciągnęła wiele znanych osobistości, a wśród nich była Katarzyna Dowbor wraz z rodziną. Mimo ostatnich trudności, jakie spotkały prezenterkę, nie można było nie zauważyć jej entuzjazmu i radości podczas imprezy.

Katarzyna Dowbor razem ze swoim synem i synową chętnie pozowali na ściance fotograficznej, wymieniając uściski i obdarowując zebranych uśmiechami. Widać było, że Maciej i Joanna stanowią ważne wsparcie dla Katarzyny, zwłaszcza w trudnym okresie zwolnienia z telewizji Polsat. Fani z pewnością byli zadowoleni, widząc ich ukochaną gwiazdę w tak dobrym nastroju.

Popularne wiadomości teraz

"Czy to normalne, że jakiś tam kolega podrywa moją żonę i przyjaźni się z moim synem. Postanowiłem poobserwować"

"Kochana, mylisz się. Jak byłaś tutaj nikim, tak i pozostaniesz. Będziesz musiała się z tym pogodzić": nie byłam gotowa tego wysłuchiwać"

"Mąż zapragnął łatwych pieniędzy i proponuje mi, żebym została matką za pieniądze. Za bardzo duże pieniądze"

"Mam 62 lata, mąż ma 68 lat. Wkrótce się rozwodzimy. Moje życie rodzinne się skończyło: on spędził u niej 3 dni"

Trzeba przyznać, że Katarzyna Dowbor zachwyciła swoją stylizacją na imprezie. Postawiła na swobodny, casualowy look, składający się z białej koszuli, prostych dżinsów i sportowych butów.

Dodatkami były kolorowa apaszka i torebka od Louis Vuitton. Jej towarzysze również wybrali niezobowiązujące outfity, które doskonale pasowały do letniego klimatu imprezy.

Podczas PodziWianek, Katarzyna Dowbor i jej rodzina również wzięli udział w tradycji plecenia wianków. Kwiatowa ozdoba ozdobiła głowę prezenterki, dodając uroku i doskonale komponując się z jej stylizacją. To nie tylko piękny gest, ale także podkreślenie związku z polską tradycją i kulturą.

Warto również wspomnieć, że Katarzyna Dowbor ma wiele powodów do radości. Oprócz ciepłego wsparcia od fanów z całej Polski, otrzymała także liczne propozycje pracy. Choć nie ujawniła jeszcze szczegółów, sugeruje, że już podjęła pewną ofertę. Jej przyszłość zawodowa wydaje się obiecująca, a ona sama pełna entuzazjazmu i gotowości na nowe wyzwania.

Katarzyna Dowbor, promieniejąca uśmiechem na imprezie PodziWianki, udowadnia, że niezależnie od trudności, potrafi cieszyć się życiem i czerpać radość z obecności najbliższych osób. Jej pozytywne nastawienie i wyjątkowy styl sprawiają, że jest inspiracją dla wielu fanów, którzy z niecierpliwością oczekują na kolejne etapy jej kariery i kolejne piękne chwile na ściankach imprez.

Pisaliśmy również o: Kuba Wojewódzki oficjalnie potwierdza romans z Edytą Markowską. Razem na koncercie zdradzili swoje uczucia

Może zainteresuje Cię to: Paulina Smaszcz żali się, że Kurzajewski ją "dobija". "A im ciągle mało, mało"

Przypominamy o: Tomasz Kammel w tarapatach. Co oznaczają ostatnie doniesienia związane z jego pracą