Jest jednak coś, co go martwi - brak możliwości zawarcia związku małżeńskiego w Polsce jako osoba LGBT.

Ale to może się wkrótce zmienić i istnieje możliwość, że Piasek zwiąże się węzłem małżeńskim w przyszłym roku. Niedawno Andrzej Piaseczny otworzył się na temat swojego związku z partnerem.

Dwa lata temu Andrzej Piaseczny publicznie ujawnił się podczas wywiadu radiowego. Wokalista, który wcześniej był w związku z kobietą i pomagał wychowywać jej dwóch synów, wyznał, że identyfikuje się jako osoba LGBT.

Ujawnienie się Piaseckiego wywołało liczne spekulacje na temat jego partnerki. Andrzej Piaseczny przez pewien czas pozostawał jednak milczący. W końcu jednak zdradził kilka szczegółów na temat swojego związku.

Okazuje się, że Piasek mieszka ze swoją partnerką już od dłuższego czasu. "Mam to szczęście, że nie jestem sam, mój związek jest przyjemny, trwa już kilka lat i mam nadzieję, że będzie trwał.

Popularne wiadomości teraz

"Moja córka robi wszystko, aby rozbić moją rodzinę, prawdopodobnie z powodu zazdrości: myśli, że powinnam być przy niej i to wszystko"

"Kiedy mój były mąż poprosił mnie, żebym do niego wróciła, myślałam, że za mną tęskni: wszystko okazało się prostsze, potrzebował sprzątaczki"

"Nowa żona mojego byłego męża oskarża mnie o to, że on nie płaci alimentów: jest po prostu bezwstydny"

"Mój mąż odmawia płacenia za edukację mojego syna, mówiąc, że płaci za swoją córkę: to twój problem i problem twojego byłego"

Mam to szczęście, że nie jestem człowiekiem samotnym, moja relacja jest przyjemnym związkiem, który trwa od kilku lat i liczę na to, że to się uchowa. Mieszkam w małej społeczności, tam nie da się postawić muru, za którym nic nie widać - wyznał w rozmowie z portalem Wprost.

W innym wywiadzie dla Repliki poruszył temat relacji swojej partnerki z jego matką. Początkowo był to trudny temat.

A teraz mama na Dzień Dziecka zadzwoniła i najpierw złożyła życzenia mnie, a potem mojemu partnerowi. To było… Ach, widzisz, od razu się wzruszam - wyznał Andrzej Piaseczny

Do pełni szczęścia brakuje im już tylko ślubu. Kto wie? Może uda się to już w przyszłym roku.

Piasek i jego partner chcieliby wziąć ślub, ale nie gdzieś daleko - chcą pobrać się w Polsce, gdzie obecnie nie jest to możliwe dla par LGBT. Jednak jesienią odbędą się wybory parlamentarne i jeśli dojdzie do zmiany władzy, istnieje duże prawdopodobieństwo, że małżeństwa osób tej samej płci staną się legalne. A to może nastąpić już w przyszłym roku! Andrzej Piaseczny zdaje się z niecierpliwością czekać na taką możliwość.

Nie chciałbym się uciekać do kruczków, sposobów. Jeśli za mojego życia będzie to możliwe w Polsce, mogę obiecać, że będę pierwszy - deklarował w rozmowie z Wprost piosenkarz. Piasek natomiast raczej nie zdecyduje się na posiadanie dzieci. - A czy chciałbyś adoptować dzieci w przyszłości? - spytała go kiedyś Monika Olejnik. - Ja osobiście nie - odparł jej Andrzej Piaseczny.

Pisaliśmy również o: Emocjonalny wpis Justyny Kowalczyk. Dzień, który ma dla niej ogromne znaczenie

Może zainteresuje Cię to: Sensacyjna wiadomość. Izabella Łukomska-Pyżalska rozstaje się z mężem

Przypominamy o: Młoda Polka odeszła w Grecji. Chłopak opowiada o ich planach na przyszłość. "Taka sytuacja mogła spotkać każdego z nas"