Tym razem nie jest inaczej. Po tym, jak publicznie ujawnił swoją panseksualną i queerową tożsamość, piosenkarz kontynuuje swoją misję budowania akceptacji i równości.

Jego najnowsze zdjęcia z tajemniczym przystojniakiem podgrzewają atmosferę i wywołują lawinę spekulacji.

Michał Szpak od dawna był znany ze swojej tajemniczości i dbałości o prywatność. Jednak w poprzednim roku postanowił podzielić się z fanami szczegółami dotyczącymi swojej orientacji seksualnej.

Wszystko w ramach walki o tolerancję i miłość dla wszystkich niezależnie od płci kulturowej. Od tamtej chwili piosenkarz stał się głosem dla osób queerowych i LGBT+.

Miłość to opieka, troska, zachwyt, relacja z osobą, z którą jest mi dobrze. Nie mogę powiedzieć, że zakocham się tylko w kobiecie lub tylko w mężczyźnie, bo ja zakochuję się w człowieku. Seksualność to sfera, którą odkrywa się całe życie. Gdybym miał jednoznacznie siebie określić, jestem panseksualny. Uważam, że każdy, niezależnie od płci kulturowej, tożsamości płciowej i orientacji seksualnej, zasługuje na miłość. Jestem queerowy, nie identyfikuję się z żadną płcią. Tam naprawdę żyję tu i teraz. Żyję chwilą – powiedział Twojemu Stylowi.

Popularne wiadomości teraz

"Mój mąż zdradzał, a teściowa nieustannie go broniła. Wtedy zdecydowałam, że czas działać: wszystko ma swoje granice"

"Matka była bardzo stara i chora, a ja byłam zmęczona wszystkim. Mój mąż poradził mi, żebym zabrała ją do domu opieki". "Ona i tak jest stara"

Tajemnicze małżeństwo Agnieszki Chylińskiej. Kto był jej niebywałym mężem

Modlitwa za twojego dziecka

W ostatni weekend Michał Szpak opublikował fotografie z wakacji w Hiszpanii, na których towarzyszył mu tajemniczy brodacz. Ten nieznajomy mężczyzna, z gęstym zarostem i złotym kolczykiem w uchu, stał się obiektem zainteresowania fanów, którzy zaczęli spekulować na temat ich relacji.

Jednak to nie wszystko. Michał kontynuował swoje odważne posunięcia, udostępniając kolejne zdjęcia na Instagramie.

Pisaliśmy również o: Koniec ery Magdy Gessler w świecie gastronomii? Słowa, które pozostawiają wyraźną odpowiedź

Może zainteresuje Cię to: Szczerze i bez ogródek. Hanna Lis o błędach w swoim małżeństwie. "To była głupota"

Przypominamy o: Szczerze i bez ogródek. Hanna Lis o błędach w swoim małżeństwie. "To była głupota"