Ostatnio jednym z gorących tematów były relacje między Marcinem Hakiem a Maciejem Kurzajewskim, zwłaszcza po zakończeniu związku tancerza z Katarzyną Cichopek. Wielu fanów doczekało się wyczekiwanych odpowiedzi, kiedy Marcin Hakiel zorganizował sesję Q&A na swoim profilu na Instagramie.

To właśnie w tym nietypowym dla celebrytów formacie wypowiedział się na temat swojego kontaktu z obecnym partnerem byłej żony. Jakie słowa padły z ust tancerza?

Historia między Marcinem Hakiem a Maciejem Kurzajewskim zawsze wzbudzała ciekawość. Gdy Katarzyna Cichopek ogłosiła związek z Maciejem, wielu zastanawiało się, jak to wpłynie na relacje byłych małżonków.

W końcu obie pary musiały stawić czoła sytuacji, w której ich życie prywatne splata się w niespodziewany sposób. W ostatnim czasie pojawiły się spekulacje na temat prób spotkania i rozmów między Marcinem Hakielem a Maciejem Kurzajewskim.

Wszystkie wątpliwości zostały rozwiane, kiedy tancerz postanowił odpowiedzieć na pytania swoich fanów podczas sesji Q&A na Instagramie. Zagadnienie relacji z Maciejem Kurzajewskim nie pozostało bez odpowiedzi. Hakiel przyznał, że w zeszłym roku próbował się z Kurzajewskim spotkać i porozmawiać, jednak nie otrzymał odzewu z drugiej strony. To zaskakująca wypowiedź, która może rzucić nowe światło na relacje między tymi dwoma mężczyznami.

Popularne wiadomości teraz

„Moja matka zamierzała poślubić swojego młodego kolegę. Zabroniłam jej tego i ukryłam jej paszport: dlaczego miałaby to zrobić”

„Mój narzeczony powiedział, że odwiedza swoją siostrę, a potem dowiedziałam się, że nie są nawet spokrewnieni: teraz nie wiem, co robić”

„Bogaci krewni przynoszą używane ubrania i stare zabawki zamiast normalnych prezentów. To dla nich wstyd”

„Po co mi jednopokojowe mieszkanie, skoro mam własną rodzinę i dzieci”

Nie, w zeszłym roku próbowałem się spotkać i porozmawiać, ale nie było odzewu z drugiej strony - wyznał Marcin Hakiel.

Co ciekawe, w przeszłości pojawiły się doniesienia, że Marcin Hakiel zaproponował wspólną kolację z Kurzajewskim i jego obecną partnerką, co jednak tancerz stanowczo zaprzeczył. Właśnie te sprzeczności budziły dodatkowe spekulacje. Dzisiejsza odpowiedź Hakieła potwierdza, że próby nawiązania kontaktu były, ale nie przyniosły spodziewanych rezultatów.

Marcin Hakiel zdradził także, że nie utrzymuje kontaktu z Maciejem Kurzajewskim, a jego relacje z Katarzyną Cichopek dotyczą głównie ich dzieci. To z pewnością rzeczywistość, która wiele osób mogła nie przewidzieć. Tancerz w sposób otwarty wyznał, że dzisiaj nie ma relacji z dziennikarzem, co może zdumieć wielu obserwatorów.

Z Maciejem żadne, z Katarzyną tylko odnośnie dzieci- wyjaśnił Marcin Hakiel.

Co przyniesie przyszłość dla tych dwóch osobistości show-biznesu? Czy jeszcze kiedyś dojdzie do spotkania między nimi? Przyszłość wyjaśni, czy te dwie wybitne postacie będą kontynuować swoje osobiste relacje czy też losy ich połączą w inny, nieoczekiwany sposób.

Pisaliśmy również o: Kim jest przyszła teściowa Izabelli Krzan? Barbara Falender otwarcie o prezenterce TVP

Może zainteresuje Cię to: Miłość na planie? Magda Narożna z zespołu "Piękni i Młodzi" z gwiazdorem "M Jak Miłość"

Przypominamy o:  Śledztwo w sprawie odejścia syna Sylwii Peretti. Opublikowano wyniki badań toksykologicznych