Popularna amerykańska piosenkarka Rihanna, która była w ciąży występując na Super Bowl, po raz drugi została mamą. 35-letnia wykonawczyni i jej mąż, 34-letni raper ASAP Rocky urodzili córeczkę.

Wiadomość została podana przez Media Take Out 10 sierpnia 2023 roku. Dziennikarze powołują się na źródła bliskie parze gwiazd.

Według mediów piosenkarka urodziła piękną i zdrową córeczkę. Zarówno mama, jak i dziecko czują się świetnie i dochodzą do siebie w rezydencji Rihanny i ASAP Rocky'ego w Los Angeles.

Przyjaciółka piosenkarki powiedziała dziennikarzom, że noworodek jest kopią mamy gwiazdy. Według niej dziewczynka bardzo przypomina Rihannę, aż po jej jasne oczy.

Popularne wiadomości teraz

"Zarządzałem w naszej rodzinie. Myślałem, że trzymam wszystko pod kontrolą. Teraz moje ręce są związane"

„Zmęczona sprzątaniem, zaproponowałam, żebyśmy pojechali do niego. Po kilku minutach szliśmy do jego mieszkania. Spodziewałam się zastać tam bałagan”

"Mamy z przyjaciółką po 60 lat. Postanowiłyśmy zamieszkać razem i wynająć mieszkanie"

„Straciłem rodzinę przez przeklęty test DNA. Co musiałem myśleć, kiedy mój syn w ogóle nie podobny do mnie”

Wiadomość o narodzinach córki Rihanny pojawiła się krótko po tym, jak marka piosenkarki Savage Fenty wypuściła linię ubrań ciążowych. Ubrania są reklamowane przez samą artystkę.

Przypomnijmy, że w maju 2022 roku Rihanna i A$ASP Rocky mieli swojego pierworodnego syna. Dziecko zostało nazwane na cześć lidera Wu-Tang Clan Roberta Diggsa, który występował pod pseudonimem RZA.

Pisaliśmy również o: Kim jest przyszła teściowa Izabelli Krzan? Barbara Falender otwarcie o prezenterce TVP

Może zainteresuje Cię to: Miłość na planie? Magda Narożna z zespołu "Piękni i Młodzi" z gwiazdorem "M Jak Miłość"

Przypominamy o:  Śledztwo w sprawie odejścia syna Sylwii Peretti. Opublikowano wyniki badań toksykologicznych