Nie inaczej jest w przypadku znanego tancerza Marcina Hakiela, który ostatnio był obiektem licznych pytań i spekulacji dotyczących jego relacji z trzema różnymi kobietami. Jak sobie poradził z tym natłokiem pytań?

Maratony pytań i spekulacji wokół życia osobistego celebrytów to norma w świecie showbiznesu. Marcin Hakiel nie jest wyjątkiem - internauci nie pozostawiają go w spokoju, ciągle zadając pytania na temat trzech kobiet, które były ostatnio obecne w jego życiu.

Przede wszystkim interesowało ich, czy tancerz miałby ochotę wrócić do związku z Katarzyną Cichopek, czy też istnieje coś więcej między nim a Magdaleną Stępień.

Ostatnie rozstanie Marcina Hakiela z Dominiką, jego dotychczasową partnerką, wywołało wiele spekulacji. Tancerz postanowił wyjaśnić, że związek ten już dawno przestał funkcjonować, a sam fakt rozstania datuje się na lipiec. Czy istnieje szansa na ponowne połączenie Hakiela i Cichopek? Tancerz odpowiedział wprost, publikując zdjęcie ze znaczącym gestem ręki i prostym "Nie".

Popularne wiadomości teraz

Po wejściu do nowego domu kobieta poszła do kuchni i włączyła czajnik. Nagle usłyszała czyjś głos: „Katarzyna, jesteś tam"

„Przez pięć lat myślałam, że mój mąż już nie żyje, ale pewnego dnia prawda wyszła na jaw: dlaczego nie zauważyłam tego wcześniej"

„W pierwszych miesiącach po porodzie marzyłam, że ktoś zabierze syna, ale dwadzieścia lat później zdałam sobie sprawę, jak bardzo zgrzeszyłam”

„Mój syn w ogóle nie był do mnie podobny, więc zmusiłem moją żonę do wykonania testu na ojcostwo: dobrze, że to zrobiliśmy”

Wspomniane zdjęcie okazało się mocno wymowne, sugerując, że przeszłość jest przeszłością i obecnie Marcin Hakiel skupia się na innych aspektach życia.

Owa przeszłość obejmuje również relację z Katarzyną Cichopek, która to także przetrwała swoje burze i zmiany. Plotki mówią, że Cichopek i Maciej Kurzajewski szykują się do ślubu, co potwierdza ich decyzję o oddzieleniu się od przeszłości i skupieniu na sobie nawzajem.

Pytania internautów jednak nie ograniczały się tylko do Katarzyny Cichopek. Marcin Hakiel został także zapytany o swoje relacje z Magdaleną Stępień. Choć spekulacje o ich związku narastały, tancerz wyjaśnił, że ich relacja to przede wszystkim przyjaźń.

- Jesteś w związku z Madzią? - Nie, przyjaźnimy się z Magdą.

Odpowiedź tancerza z pewnością zaskoczyła niejednego fana, który wyobrażał sobie coś więcej między nimi. Jednak Marcin Hakiel stanął na wysokości zadania i udzielił klarownych odpowiedzi na pytania, które od dłuższego czasu krążyły w mediach.

Czy internauci teraz dadzą mu spokój? To trudno przewidzieć, ale jedno jest pewne - życie gwiazd nadal będzie w centrum uwagi, a wszelkie wydarzenia będą komentowane, analizowane i spekulowane przez wiernych fanów i ciekawskich obserwatorów.

Pisaliśmy również o: Kim jest przyszła teściowa Izabelli Krzan? Barbara Falender otwarcie o prezenterce TVP

Może zainteresuje Cię to: Miłość na planie? Magda Narożna z zespołu "Piękni i Młodzi" z gwiazdorem "M Jak Miłość"

Przypominamy o:  Śledztwo w sprawie odejścia syna Sylwii Peretti. Opublikowano wyniki badań toksykologicznych