Aktor, którego popularność związana była głównie z jego rolą w tym serialu, miał jednak wiele trudności w swoim życiu osobistym. Szczególnie skomplikowane okazało się jego poprzednie małżeństwo, które przyciągało uwagę mediów i nie zawsze było obfitujące w pozytywne wydarzenia.

Teraz jednak nadszedł moment na zupełnie nowy rozdział w życiu Żukowskiego, który postanowił podzielić się swoją radością z fanami.

Bartosz Żukowski stał się znany i lubiany dzięki swojej roli Waldka Kiepskiego, który swoim niezbyt rozgarniętym zachowaniem i charakterystycznym poczuciem humoru zdobył serca widzów. Choć była to rola, która mocno zaszufladkowała aktora, to jednak prywatnie jego życie układało się znacznie bardziej skomplikowanie.

Jego związek z Ewą Coll był pełen niewiadomych i trudnych chwil. Z tego związku narodziła się córka o imieniu Pola, ale niestety małżeństwo nie przetrwało próby czasu i po sześciu latach doszło do ich rozstania, a później rozwodu.

Pomimo zakończenia małżeństwa, ich relacja nie zakończyła się na tym. W mediach pojawiały się doniesienia na temat sporów o alimenty, co rzutowało na obraz aktora w oczach opinii publicznej. Bartosz Żukowski nie komentował publicznie tych spraw i unikał wypowiedzi na ten temat.

Popularne wiadomości teraz

Rozwód a alimenty syna. Jakie obowiązki finansowe czekają na Małgorzatę Ostrowską-Królikowską

Niespodzianka na premierze "Znachora". Profesor Wilczur w nowym świetle. Co sądzą o tym fani

Romans Agnieszki Chylińskiej z agentką wstrząsa show-biznesem. Mąż artystki wypowiada się na ten temat

Michał Wiśniewski zasmucony. Przekazał smutne wiadomości o nagłym odejściu. "Bardzo młodo odszedł"

Aktor słynął z tego, że jest raczej skryty i nieudziela się zbyt wiele w kwestiach osobistych. Jego konta w mediach społecznościowych rzadko były źródłem informacji o jego życiu prywatnym.

Jednak teraz postanowił przerwać tę tendencję i podzielić się ważnym wydarzeniem w swoim życiu. Na swoim koncie na Instagramie opublikował zdjęcie, na którym pozuje obok tajemniczej kobiety o ciemnych włosach. Podpis pod zdjęciem brzmiał: "Z nią zawsze najlepiej".

To zdjęcie i komentarz jednoznacznie sugerują, że Bartosz Żukowski znalazł szczęście u boku nowej ukochanej.

Partnerką aktora jest Ludwina Pol, znana również jako "Lufa". Ludwina jest absolwentką Akademii Muzycznej w Katowicach i ma bogate doświadczenie muzyczne. Współpracowała z takimi artystami jak Doda, Monika Brodka czy zespół Fell.

Jej talent muzyczny zaowocował również udziałem w programach telewizyjnych, w tym "Idol" oraz "The Voice of Poland". Jej profesjonalizm oraz pasja do muzyki z pewnością przyciągnęły uwagę Bartosza Żukowskiego.

Dla Bartosza Żukowskiego ta nowa miłość jest kolejnym krokiem w życiu, który może przynieść mu spokój i radość po burzliwym okresie związanym z poprzednim związkiem.

Jego postawa w mediach społecznościowych, gdzie zdecydował się podzielić tym wyjątkowym momentem, może stanowić inspirację dla wielu ludzi, którzy także pragną odnaleźć szczęście i radość w nowych relacjach po trudnych doświadczeniach.

Warto docenić odwagę i otwartość aktora, który zdecydował się na publiczne podzielenie się swoją nową miłością. Dla fanów "Świata według Kiepskich" to również okazja, aby bliżej poznać aktora poza jego kultową telewizyjną postacią. Teraz Bartosz Żukowski może w pełni cieszyć się miłością i nowym rozdziałem w swoim życiu.

Pisaliśmy również o: Tadeusz Sznuk ujawnia swoją ukrytą pasję. Czym się zajmuje

Może zainteresuje Cię to: Inwestycja Marcina Hakiela. Ile wydał na detektywa, by odkryć rzekomy romans Kasi Cichopek

Przypominamy o: Katarzyna Skrzynecka i Piotr Gąsowski powracają na ekrany? Rozmowy związane z ich powrotem trwają