Wszystko zaczęło się od niespodziewanej decyzji Polsatu o zakończeniu współpracy z prezenterką, która przez dekady wzbogacała ekran telewizji swoją obecnością. Przykra decyzja o odebraniu jej roli gospodyni w programie "Nasz Nowy Dom" była ciosem, jednak wsparcie fanów i wewnętrzna siła pomogły jej spojrzeć w przyszłość z optymizmem.

Katarzyna Dowbor to postać, która na stałe wpisała się w polską telewizję, zwłaszcza za sprawą swojej roli w programie "Pytanie na śniadanie". Wieloletnia współpraca z Polsatem zdobyła jej uznanie i szacunek widzów.

Niewątpliwie najważniejszym i najbardziej emocjonalnym projektem w jej karierze była gospodarowanie w programie "Nasz Nowy Dom", gdzie razem z zespołem realizowała marzenia wielu rodzin, a także odnajdywała swoją pasję do pracy przy koniach.

Niestety, niespodziewane zakończenie współpracy z Polsatem przyniosło jej chwilę zmartwień. Mimo to, Dowbor postanowiła spojrzeć w przyszłość z optymizmem i otwartością na nowe wyzwania. Obecnie pracuje nad nowym programem, a także przygotowuje się do jubileuszu 40 lat pracy zawodowej.

Katarzyna Dowbor nie tylko przeszła do historii polskiej telewizji, ale także wniosła wiele pozytywnych zmian w świat jeździectwa. Jej pasja do koni zaowocowała nie tylko własną stajnią, ale także organizacją Jeździeckich Mistrzostw Gwiazd, które odbywają się od 1998 roku. W tym roku już po raz 25. odbędą się zawody Art Cup, które mają szczególne znaczenie dla prezenterki.

Popularne wiadomości teraz

Co stało się między Kasią Cichopek a Michałem Kurzajewskim? Ogłoszono koniec

Wysokość emerytury Marii Winiarskiej zaskoczy każdego, kto dowie się, ile ona wynosi. "Przez pół wieku ciężko pracowałam"

Matka i ojciec Kamilka, którzy zgotowali dziecku piekło na ziemi, usłyszeli wyrok. Sąd nie miał dla nich litości

Cała Polska jest w żałobie. Nie żyje znany aktor z "Barw szczęścia" i "Na Wspólnej"

Tegoroczna edycja Jeździeckich Mistrzostw Gwiazd przypadnie w okolicach wyjątkowego momentu – 40-lecia kariery Katarzyny Dowbor. Prezenterka planuje uczcić te dwa ważne wydarzenia jednocześnie, łącząc jubileusz z zawodami na arenie obok bajkowego pałacu w Mosznej. To symboliczne miejsce dla prezenterki, gdzie łączą się jej pasje i sukcesy.

Kochani, tegoroczny sierpień będzie dla mnie wyjątkowy! Po pierwsze, dlatego że po raz 25. odbędą się Jeździeckie Mistrzostwa Gwiazd, czyli tzw. Art Cup. Tegoroczne zawody odbędą się 26 i 27 sierpnia w sąsiedztwie bajkowego pałacu w Mosznej w woj. opolskim. A po drugie, dlatego że będziemy w Mosznej świętować czterdziestolecie mojej pracy zawodowej. Bardzo się cieszę i już nie mogę się doczekać! 😃 Zapraszam! 😘 - ogłosiła radosną nowinę prezenterka.

Katarzyna Dowbor, pomimo burzliwego okresu, pozostaje niezłomna i pełna pasji. Jej historia to historia siły, pasji i pozytywnego myślenia. Dzięki odwadze, zaangażowaniu i wsparciu fanów, Katarzyna Dowbor idzie naprzód w świetle nowych wyzwań, przygotowując się do kolejnych kreatywnych projektów i celebrując 40 lat pełnych sukcesów i wyjątkowych momentów kariery zawodowej.

Pisaliśmy również o: Życie po rozstaniu. Marcin Hakiel na romantycznej randce po zakończeniu związku z Dominiką

Może zainteresuje Cię to: Upamiętnienie po 5 latach. Spojrzenie na miejsce spoczynku Kazimiery Utraty, symbolem wielkiej straty

Przypominamy o: Restauratorka w stylu Wenus. Magda Gessler w odsłonie letniej urody. "Ale pani wysportowana"