Dziennikarka, która niedawno podzieliła się serią zdjęć i relacji ze swojego pobytu we Włoszech, tym razem przyciąga uwagę swoim enigmatycznym opisem pod jednym z kadrów.

Choć od rozstania z Maciejem Kurzajewskim minęło kilka lat, relacje między nimi pozostają napięte. Początkowo wydawało się, że ich kontakty są neutralne, jednak sytuacja zmieniła się, gdy Kurzajewski nawiązał związek z Kasią Cichopek.

Od tego momentu, Paulina Smaszcz regularnie daje upust swoim emocjom poprzez internetowe wpisy i komentarze dotyczące pary.

Ostatnio, kiedy zobaczyła, że Maciej Kurzajewski i Kasia Cichopek spędzają wakacje w Grecji, Smaszcz nie potrzymała swoich myśli dla siebie. Na Instagramie zamieściła wpis, który wyraźnie wyrażał jej dezaprobatę wobec wyboru miejsca przez Kurzajewskiego i Cichopek.

Brak wstydu, brak mózgu, czy brak klasy? Konkubiny, jeżdżą na wakacje z obecnymi facetami, w miejsca, gdzie on spędzał przez wiele lat wakacje ze swoją rodziną, swoimi dziećmi, gdzie deklarował miłość, wierność i oddanie na zawsze. To trend, czy wzorce? Obecnie pani Kasia z Maciejem spędzają wakacje na wyspie Leros, gdzie przez 15 lat całą rodziną spędzaliśmy wakacje. Dzwonią i piszą do mnie znajomi, że to samo miejsce, ten sam hotel, te same restauracje i nawet leżaki te same – napisała na Instagramie.

Popularne wiadomości teraz

Nieustający szacunek. W jakim stanie obecnie jest miejsce spoczynku Barbary Borys-Damięckiej

Serce łamiące pożegnanie. Nekrolog Krzysztofa Ibisza zbiera kondolencje z każdej strony

Cała Polska pogrążona jest w żałobie. Nie żyje aktor z "Klanu", "Złotopolskich" i "M jak miłość"

Dramatyczne wydarzenie przerywa zdjęcia do "M jak miłość". Co się stało

Oprócz tego, Smaszcz oskarżyła Cichopek o uczestnictwo w jakiejś intrydze związanej z jej narzeczonym.

To, że on jest złośliwym, podłym pinokiem w cichości, to już z moimi synami wiemy. Komu ona robi na złość? Moim synom nie, bo oni już wiedzą, z kim mają do czynienia i kim jest ta pani. Może ona robi swoim dzieciom i swojej rodzinie na złość? – kontynuowała.

Teraz, przebywając we Włoszech u swojego syna Franciszka i jego partnerki Laury, Smaszcz znowu daje się we znaki opisem pod jednym ze zdjęć. Pod kadr ze swoim ulubionym deserem i kawą widnieje hasztag "Kobieta po przejściach".

Ten enigmatyczny opis natychmiast wzbudził spekulacje wśród internautów, którzy widzą w nim kolejną aluzję w stronę Macieja Kurzajewskiego. Czy to zwykłe przypomnienie o jej burzliwych relacjach z byłym partnerem, czy może ma głębszy sens?

Wydaje się, że relacje między Pauliną Smaszcz a Maciejem Kurzajewskim pozostają skomplikowane i napięte, a każda okazja jest dobrą okazją do wyrażenia swoich emocji przez media społecznościowe.

Czy Smaszcz zamierza kontynuować publiczne "roztrząsanie" swoich relacji z Kurzajewskim, czy może to tylko chwilowa emocjonalna reakcja? Trudno stwierdzić jednoznacznie, jednak to, co pewne, to że ich relacje wciąż wywołują zainteresowanie i dyskusje wśród fanów.

Pisaliśmy również o: Życie po rozstaniu. Marcin Hakiel na romantycznej randce po zakończeniu związku z Dominiką

Może zainteresuje Cię to: Upamiętnienie po 5 latach. Spojrzenie na miejsce spoczynku Kazimiery Utraty, symbolem wielkiej straty

Przypominamy o: Restauratorka w stylu Wenus. Magda Gessler w odsłonie letniej urody. "Ale pani wysportowana"