Tancerz, choreograf i były juror "The Voice Senior" ma za sobą burzliwy okres związany z rozstaniem po 17 latach małżeństwa z Kasią Cichopek. Jednak jego życie osobiste pozostaje w centrum zainteresowania także po tym wydarzeniu.

Wiele spekulacji towarzyszyło zmianom w życiu prywatnym Hakiela. Po zakończeniu związku z Kasią Cichopek, tancerz nawiązał nowy romans z tajemniczą kobietą o imieniu Dominika.

Jednak ta relacja również nie trwała długo i zakończyła się rozstaniem. Rozmowy na temat powodów tego zdarzenia jeszcze bardziej pobudziły ciekawość fanów.

Niedawno Dominika udzieliła wywiadu, w którym opowiedziała o ich rozstaniu, co wywołało fale pytań do Marcin Hakiel. W jednym z takich pytań, skierowanym do niego na Instagramie, obserwatorka zapytała, co sądzi o kontaktach między Kasią a Dominiką. Pytanie brzmiało:

Czy nie ma pan żalu do panu Dominiki, że pisze pod postami pani Kasi, że tylko one znają prawdę? – napisała kobieta.

Popularne wiadomości teraz

Rozwód a alimenty syna. Jakie obowiązki finansowe czekają na Małgorzatę Ostrowską-Królikowską

Dramatyczne wydarzenie przerywa zdjęcia do "M jak miłość". Co się stało

Papież Franciszek trafił do szpitala. Co wiadomo o jego stanie zdrowia

Bardzo dziwny i niepokojący komentarz Tomasza Lisa. O czym dziennikarz chciał powiedzieć?

W odpowiedzi na to pytanie Marcin Hakiel wykazał się dojrzałością i wyrozumiałością. Zaznaczył, że żyjemy w wolnym kraju, gdzie każdy ma prawo do wyrażania swoich opinii.

Tancerz zaznaczył, że nie odczuwa żalu wobec swojej byłej partnerki i że każdy ma prawo do wyboru swoich znajomych.

Nie. Żyjemy w wolnym kraju, każdy może wyrażać swoje zdanie. Mnie z Dominiką już nic nie łączy, każdy wybiera własnych znajomych – odpowiedział.

Powód rozstania Hakiela i Dominiki był tematem wielu spekulacji. Pewne doniesienia sugerowały, że tancerz nie był zadowolony z relacji Dominiki z Kasią Cichopek, która była jego byłym małżonkiem. Inne źródła podawały, że różnice w planach na przyszłość przyczyniły się do zakończenia związku.

W mediach pojawiła się informacja, że Dominika oczekiwała większego zaangażowania Hakiela w ich relację, włącznie z decyzją o wspólnym zamieszkaniu. Jednak brak inicjatywy w tej kwestii doprowadził do rozstania.

Marcin mówi, że jest gotowy na nowy związek, ale prawda jest taka, że on nie jest jeszcze w stanie zbudować poważnej relacji i się zdeklarować. Dominika jest starsza od niego, ma małą córkę, mieszka poza Warszawą, oczekiwała, że Marcin podejmie jakieś kroki, by mogła przeprowadzić się do stolicy. Gdy się ma tak małe dziecko, nie można żyć w wiecznych rozjazdach. On niestety nie wychodził z inicjatywą – przekazała Faktowi osoba z otoczenia pary.

Marcin Hakiel, mimo burzliwych zmian w swoim życiu prywatnym, wydaje się podchodzić do sytuacji z wyjątkowym zrozumieniem i akceptacją. Jego odpowiedź na pytanie o relacje między Kasią a Dominiką ukazuje dojrzałość i szacunek dla wyborów każdej z tych kobiet.

Pisaliśmy również o: Paulina Smaszcz pokazuje, że hardcore to jej świat. Wyzwanie, które wzruszyło internautów

Może zainteresuje Cię to: Nagły zwrot losu. Piotr Cugowski znowu w centrum uwagi po rozwodzie

Przypominamy o: Głęboka żałoba Dominiki Tajner. Emocjonalny wpis dotykający serca