Głośno było o jej sporze z byłym mężem, ale teraz aktorka pokazuje inną stronę swojej osobowości – dążenie do samodoskonalenia.

Choć Paulina przez wiele lat święciła triumfy jako modelka, dziennikarka, prezenterka telewizyjna i wykładowczyni, teraz postanowiła pochylić się nad własnym rozwojem. W mediach społecznościowych opublikowała szczegóły swojego najnowszego wyzwania – 75-dniowego planu, który ma za zadanie wzmocnić nie tylko jej ciało, ale także umysł i ducha.

Wyzwanie Pauliny jest znacznie bardziej wymagające niż tylko ćwiczenia czy zdrowa dieta. Aktorka zobowiązała się do rezygnacji ze słodyczy i alkoholu na czas trwania planu. To jednak tylko początek. Codziennie Paulina zamierza spożywać 2,5 litra wody, czytać minimum 10 stron książki, a także trzymać się ścisłej diety.

Ale to nie koniec – Paulina postanowiła postawić sobie jeszcze bardziej ambitne cele. Oprócz wyżej wymienionych zobowiązań, codziennie ma plan zaplanowany na rozwijanie swoich umiejętności. Aktorka ma zamiar pisać co najmniej 10 stron swojej nowej książki każdego dnia. To nie lada wyzwanie, które wymagać będzie nie tylko zaangażowania, ale także kreatywności i dyscypliny.

Ale to jeszcze nie wszystko. Paulina Smaszcz ma w planach regularne lekcje z native speakerem, aby doskonalić swoje umiejętności językowe. Co więcej, nie zamierza ograniczać się tylko do jednego języka – planuje doskonalić swoje umiejętności w językach angielskim, niemieckim, hiszpańskim i włoskim. To ambitne założenie, które pokazuje, że aktorka jest gotowa poszerzać swoje horyzonty.

Popularne wiadomości teraz

Para nowożeńców patrzyła na siebie wzruszająco, stojąc w urzędzie stanu cywilnego. Kilka łez spłynęło po policzkach panny młodej, ale nie ze szczęścia

„Mój mąż i ja żyliśmy w raczej niekomfortowych warunkach: my też tak żyliśmy, czy jesteście w jakiś sposób lepsi od nas”

„W wieku pięćdziesięciu lat zdecydowałam się odejść od męża, ale spotkałam się z niezrozumieniem ze strony rodziny i przyjaciół: o co tyle hałasu”

„Moja żona postanowiła mnie zdradzić, myśląc, że się o tym nie dowiem, ale było dokładnie odwrotnie: nie chciałam, żeby tak się stało”

Brak wstydu, brak mózgu, czy brak klasy? Konkubiny, jeżdżą na wakacje z obecnymi facetami, w miejsca, gdzie on spędzał przez wiele lat wakacje ze swoją rodziną, swoimi dziećmi, gdzie deklarował miłość, wierność i oddanie na zawsze. To trend, czy wzorce? Obecnie pani Kasia z Maciejem spędzają wakacje na wyspie Leros, gdzie przez 15 lat całą rodziną spędzaliśmy wakacje. Dzwonią i piszą do mnie znajomi, że to samo miejsce, ten sam hotel, te same restauracje i nawet leżaki te same – napisała w Internecie, co było szeroko komentowane.

Nie zabrakło także miejsca na wdzięczność. Paulina codziennie ma dzwonić do jednej osoby obecnej w jej życiu i wyrażać jej swoje podziękowanie za to, że jest. To piękny gest, który pokazuje, że celebrytka nie zapomina o wartościach międzyludzkich.

Ponieważ zawsze podnoszę sobie poprzeczkę, dodałam swoje postanowienia: każdego dnia piszę minimum 10 stron mojej nowej książki. Codziennie mam 1 lekcję z native speakerem lub korzystam z YouTube, lub darmowych aplikacji z języka, który znam i chcę się rozwijać (angielski, niemiecki, hiszpański i włoski z dedykacją dla mojej wnuczki). Codziennie dzwonię do 1 osoby, która jest w moim życiu obecna i dziękuję za to, że po prostu JEST – dodała.

Reakcja internautów na to wyzwanie jest bardzo pozytywna. Wielu ludzi wyraża podziw dla determinacji Pauliny Smaszcz i jej gotowości do ciągłego rozwoju. To dowód na to, że celebrytka potrafi być inspiracją nie tylko w sferze show-biznesu, ale także jako osoba dążąca do bycia lepszą wersją samej siebie.

Pisaliśmy również o: Sąsiedzi odkrywają tajemnicę". Co myślą o Andrzeju Piasecznym i jego partnerze

Może zainteresuje Cię to: Tajemnicza relacja Cichopek i Kurzajewskiego od dwóch lat? Marcin Hakiel rzuca światło na sprawę

Przypominamy o: Radosław Majdan i Małgorzata Rozenek pod krytyką za obdarowywanie Henia. Co mówią internauci