O Maję Kapłon wiedzą z programu The Voice of Poland, gdzie bezpośrednio dziewczyna wzięła udział. Finalistka programu miała poważne problmy ze zdrowiem jeszcze od samego swojego urodzenia. Miała skrzywiony kręgosłup. Przez to musiała zrobić kilka operacji w swoim życiu. 

Maja Kapłon finalistka The Voice of Poland

Agata Duda wspomina Pawła Królikowskiego. Napisała wrzuszające słowa

Ostatnio Maja miała jedną poważną operację na kręgosłup. Dziewczyna potrzebowała 5 millionów złotych, które udało się zebrać i wylecić do USA. Z Mają znajdowała się jej matka, która zawsze byla obok i relacjanowała wszystkie szczegóły po operacji. 

Kobieta na profilu Facebooka Maji Kapłon zamieściła filmik, na którym widać, jak Maja ciężko chodzi po zrobionej operacji. 

Popularne wiadomości teraz

W szpitalu położniczym wszyscy patrzyliśmy z góry na Annę i jej dziecko. Ale 15 lat później, kiedy się spotkałyśmy, poczułam się nieswojo

Żona miała zostać wypisana ze szpitala, ale wciąż jej nie było, więc mąż postanowił sam udać się na oddział. Gdy się zbliżał, usłyszał hałas

Córka wyszła za mąż i dopiero wtedy przyprowadziła swojego męża do wioski, aby spotkał się z jej matką

Moja siostrzenica szantażuje mnie i oskarża mojego syna przed moją teściową. Reakcja teściowej na to wszystko mnie zdumiała

Wczesny ranek był dla Majeczki bardzo ciężki, ale teraz - jak widać - jest całkiem dobrze. Dopiero w poniedziałek powiedzą nam, kiedy ostateczna operacja. Maja przechodzi badania płuc i serduszka, które - jak wiecie - były wcześniej ugniecione. Maja Was ściska i mówi, że kocha!

Wczesny ranek był dla Majeczki bardzo ciężki, ale teraz jak widać jest całkiem dobrze. Dopiero w poniedziałek powiedzą nam kiedy ostateczna operacja. Maja przechodzi badania płuc i serduszka, które jak wiecie były wcześniej ugniecione. Maja Was ściska i mówi, że kocha! Gosia, mama Mai.

Gepostet von Maja Kapłon am Samstag, 29. Februar 2020

"Żółty pies" co to jest za nowy termin i dlaczego musimy unikać pieska z tą taśmą?

Później sama Maja Kapłon powiedziała jak się czuje i co najważnijsze zdradziła to, że na nią czeka jeszcze druga operacja na kręgłosup. 

Moi drodzy, chciałabym Was powiadomić, że już wszystko wiem: w ten piątek drugi etap operacji! Jestem podekscytowana i nie mogę się doczekać. Więc w piątek się modlimy troszeczkę, proszę! Całuję i nie mogę się doczekać, jak do was wrócę.

Maja Kapłon

Życzymy miłej dziewczynie, oczywiście, dużo zdrowia i sił!

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com