Para, która poznała się na planie tego popularnego programu telewizyjnego, przyrzeka sobie miłość i wierność na nowej życiowej drodze. Ich wyjątkowa historia przyciąga uwagę fanów, a romantyczna sesja ślubna w plenerze zachwyca swoją nietypową scenerią.

"Sanatorium miłości", emitowane przez TVP, od momentu swojego debiutu w 2019 roku zdobyło ogromną popularność, zdobywając serca widzów w różnym wieku.

Program skupia się na promowaniu pozytywnego podejścia do życia na emeryturze i zachęcaniu seniorów do aktywności oraz cieszenia się każdym dniem.

Iwona Mazurkiewicz i Gerard Makosz to para, której historia rozpoczęła się na planie tego właśnie programu.

W ciągu czterech lat od ich pierwszego spotkania, Iwona i Gerard zbudowali silne uczucie, które zaowocowało zaręczynami rok temu, a następnie ślubem 5 sierpnia.

Popularne wiadomości teraz

Rozwód a alimenty syna. Jakie obowiązki finansowe czekają na Małgorzatę Ostrowską-Królikowską

Michał Wiśniewski zasmucony. Przekazał smutne wiadomości o nagłym odejściu. "Bardzo młodo odszedł"

Dramatyczne wydarzenie przerywa zdjęcia do "M jak miłość". Co się stało

Bardzo dziwny i niepokojący komentarz Tomasza Lisa. O czym dziennikarz chciał powiedzieć?

Uroczystość ślubna odbyła się w malowniczym zamku Królewskim w Niepołomicach. To miejsce miało szczególne znaczenie dla pary, ponieważ to właśnie tam Gerard złożył Iwonie oświadczyny. Uroczyścieść była nie tylko piękna, ale i pełna emocji, a uczestnicy programu, w tym sama prowadząca, dzielili się wzruszającymi momentami ze ślubu.

Nowożeńcy postanowili również podzielić się z fanami wyjątkowymi zdjęciami z ich sesji ślubnej w plenerze. Fotografie prezentują ich miłość w malowniczym otoczeniu pól, bel w zbożu oraz rozkwitających słoneczników. Para uwieczniła na zdjęciach pocałunki, uściski i chwile radości, podkreślając w swoim wpisie na Facebooku, że to tylko początek ich wspólnego życia.

Romantyczna atmosfera, delikatne promienie słońca oraz szczęście w oczach Iwony i Gerarda doskonale oddają ich radość i miłość. Ta sesja ślubna na pewno pozostanie niezapomniana dla nowożeńców i ich fanów, a każde zdjęcie jest świadectwem ich wyjątkowej historii.

Pisaliśmy również o: Anna Lewandowska zrywa milczenie i opowiada o tym, co się dzieje. "Pora wracać do domu"

Może zainteresuje Cię to: Czy to sygnał powrotu? Nietypowy gest w kierunku Kasi Cichopek wzbudza zainteresowanie

Przypominamy o: Kinga Duda zaskakuje pojawieniem się na defiladzie. Jej wyjątkowy styl wzbudza zainteresowanie