Para, która poznała się na planie tego popularnego programu telewizyjnego, przyrzeka sobie miłość i wierność na nowej życiowej drodze. Ich wyjątkowa historia przyciąga uwagę fanów, a romantyczna sesja ślubna w plenerze zachwyca swoją nietypową scenerią.

"Sanatorium miłości", emitowane przez TVP, od momentu swojego debiutu w 2019 roku zdobyło ogromną popularność, zdobywając serca widzów w różnym wieku.

Program skupia się na promowaniu pozytywnego podejścia do życia na emeryturze i zachęcaniu seniorów do aktywności oraz cieszenia się każdym dniem.

Iwona Mazurkiewicz i Gerard Makosz to para, której historia rozpoczęła się na planie tego właśnie programu.

W ciągu czterech lat od ich pierwszego spotkania, Iwona i Gerard zbudowali silne uczucie, które zaowocowało zaręczynami rok temu, a następnie ślubem 5 sierpnia.

Popularne wiadomości teraz

„Michał, nareszcie jestem w ciąży”: krzyczał głośnik telefonu, a obok mnie siedziała moja żona

„Przez dziesięć lat czekałam na powrót męża, nie chciałam uwierzyć, że nas zostawił. Ale wkrótce dowiedziałam się, że Andrzej znalazł bogatą kobietę”

Pewien facet znalazł zniszczony portfel. Nie miał pojęcia, do czego może on prowadzić: „ Czekałam na ciebie całe życie”

„W pierwszych miesiącach po porodzie marzyłam, że ktoś zabierze syna, ale dwadzieścia lat później zdałam sobie sprawę, jak bardzo zgrzeszyłam”

Uroczystość ślubna odbyła się w malowniczym zamku Królewskim w Niepołomicach. To miejsce miało szczególne znaczenie dla pary, ponieważ to właśnie tam Gerard złożył Iwonie oświadczyny. Uroczyścieść była nie tylko piękna, ale i pełna emocji, a uczestnicy programu, w tym sama prowadząca, dzielili się wzruszającymi momentami ze ślubu.

Nowożeńcy postanowili również podzielić się z fanami wyjątkowymi zdjęciami z ich sesji ślubnej w plenerze. Fotografie prezentują ich miłość w malowniczym otoczeniu pól, bel w zbożu oraz rozkwitających słoneczników. Para uwieczniła na zdjęciach pocałunki, uściski i chwile radości, podkreślając w swoim wpisie na Facebooku, że to tylko początek ich wspólnego życia.

Romantyczna atmosfera, delikatne promienie słońca oraz szczęście w oczach Iwony i Gerarda doskonale oddają ich radość i miłość. Ta sesja ślubna na pewno pozostanie niezapomniana dla nowożeńców i ich fanów, a każde zdjęcie jest świadectwem ich wyjątkowej historii.

Pisaliśmy również o: Anna Lewandowska zrywa milczenie i opowiada o tym, co się dzieje. "Pora wracać do domu"

Może zainteresuje Cię to: Czy to sygnał powrotu? Nietypowy gest w kierunku Kasi Cichopek wzbudza zainteresowanie

Przypominamy o: Kinga Duda zaskakuje pojawieniem się na defiladzie. Jej wyjątkowy styl wzbudza zainteresowanie