Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski, para, która zdawała się idealną na długo, przeszła przez burzliwy okres. Ich historia jest pełna emocji, zmian i nadziei na nowe początki.

Pierwsze spotkanie Katarzyny Warnke i Piotra Stramowskiego miało miejsce w 2014 roku, kiedy aktorka poznała młodszego od siebie o 10 lat aktora. To spotkanie okazało się być początkiem niesamowitej miłości, która wkrótce przerodziła się w małżeństwo.

W lecie 2016 roku para wzięła ślub w intymnym gronie najbliższych przyjaciół. Długo utrzymywali swoje szczęście z dala od mediów, jednak historia ich związku zaczęła docierać do opinii publicznej znacznie później.

Niestety, życie nie zawsze układa się tak, jak sobie wymarzymy. Kilka miesięcy temu, Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski ogłosili swoje rozstanie. W oświadczeniu dla mediów wyrazili swoje żalne uczucia wobec decyzji, którą musieli podjąć. Choć to było wyzwanie, zgodzili się na to, by każde z nich mogło skupić się na tworzeniu nowego rozdziału w życiu.

Z przykrością pragniemy poinformować, że wspólnie podjęliśmy decyzje o rozstaniu. Była to decyzja trudna, lecz konieczna, aby każdy z nas na nowo mógł budować swoje życie. W trosce o dobro naszej Córki, która jest dla nas najważniejszym priorytetem, prosimy o poszanowanie naszej prywatności. Jednocześnie informujemy, że jest to nasz jedyny komentarz w tej sprawie – brzmiał oficjalny komunikat.

Popularne wiadomości teraz

Irena chce odpocząć, bo odkąd urodziła Zofię, zapomniała. Ale matka mówi, że jej całe życie powinno kręcić się wokół córki

"Czy to normalne, że jakiś tam kolega podrywa moją żonę i przyjaźni się z moim synem. Postanowiłem poobserwować"

"Wyprosiłam teściową z mieszkania. Mąż również nie był zadowolony z jej słów. Akceptujemy jej charakter, ale przekroczyła granice"

TOP-8 pomysłów na oryginalne serwowanie serów i wędlin – wygląda niesamowicie pięknie

Porażka miłości bywa trudna, ale dla dobra ich wspólnego dziecka, 4-letniej Heleny, postanowili zachować dobry kontakt i wspólnie pracować nad byciem rodzicami. Choć Piotr Stramowski pozostaje skryty na temat swojego byłego związku, Katarzyna Warnke pokazuje światu, że życie toczy się dalej. Ostatnio aktorka postanowiła podzielić się fragmentem swojego wakacyjnego wypoczynku na nadbałtyckiej plaży. Na tym zdjęciu towarzyszy jej przystojni mężczyzna.

W opisie zdjęcia, Kasia użyła słów "Złota godzina," nawiązując do pięknego zachodu słońca, który otacza ich romantyczną chwilę.

Złota godzina — napisała, nawiązując do zachodu słońca, który jest tłem dla romantycznej sceny.

Internetowi użytkownicy podziwiają tę odwagę i wręcz kipiącą z energii postawę aktorki. Jej siła, mimo przeciwności losu, stanowi inspirację dla wielu osób, które zmagają się z podobnymi życiowymi wyzwaniami.

Pisaliśmy również o: Michał Wiśniewski dzieli się zdjęciem rodziców. Podobieństwo do ojca nie do pomylenia

Może zainteresuje Cię to: Agnieszka Woźniak-Starak oddaje hołd mężowi wyznaczając nowy kierunek

Przypominamy o: Romantyczny ślub Krzysztofa Skiby. Pierwsze fotografie wpłynęły do sieci