Choć niedawno aktorka spędzała czas na wakacjach w Grecji z rodziną, już wróciła do Polski i podzieliła się swoim szczęściem z otoczeniem. Wprowadziła w euforię swoją wiadomością - Katarzyna Skrzynecka ma naprawdę powody do radości!

Przez lata Katarzyna Skrzynecka zdobyła ogromną popularność dzięki swoim rolom w licznych serialach i filmach. Jednak ostatnio jej kariera telewizyjna miała swoje wzloty i upadki.

Po ocenianiu uczestników w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", aktorka straciła swoje miejsce w programie wraz z przyjściem nowego dyrektora programowego.

Niemniej jednak, Skrzynecka szybko znalazła nową drogę w telewizji i zwiastuje swoje powroty w nowym show, w którym będzie partnerować Piotrowi Gąsowskiemu.

Ale to jeszcze nie wszystko! Katarzyna Skrzynecka obwieściła kolejną ekscytującą nowinę. Okazuje się, że aktorka została obsadzona w głównej roli w nadchodzącym filmie.

Popularne wiadomości teraz

Dramatyczne weści. Choroba Anny Lewandowskiej wstrząsnęła opinią publiczną

Maryla Rodowicz przeszła operację. Co się stało z gwiazdą

Zenek Martyniuk dzieli się wspaniałą nowiną. Cała Polska w zachwycie

Serce łamiące pożegnanie. Nekrolog Krzysztofa Ibisza zbiera kondolencje z każdej strony

🎬👍📽👍🎞👍👠👠 Kto zgadnie??? Oto buty do filmu 😍💜💜 Jaka filmowa postać będzie chodzić w TAAAKICH butach ??? 😁 Tym razem w roli głównej 😁 Do jakiej najnowszej FABUŁY właśnie rozpoczęliśmy zdjęcia od 4 dni ...?? Kto zgadnie ?? 😁😁😁 Pozdrowienia z planu filmowego w Warszawie 💋💜🎞📽👍 #postaćfilmowa #aktorka #fabuła #naplanie #kamera #akcja- napisała na Instagramie.

Pod wpisem Katarzyny Skrzyneckiej zebrało się mnóstwo komentarzy. Jej oddani fani już mają swoje teorie co do roli, którą aktorka ma zagrać. Wielu z nich jest pewnych, że Katarzyna Skrzynecka ponownie wcieli się w postać Marlenki z kultowego filmu "Kogel Mogel".

Kogel mogel na bank 🥰 - Kogel mogel czekam z niecierpliwością,buty petarda 😍🔥🔥 - Marlenka?🔥😍- piszą fani.

Tak więc, Katarzyna Skrzynecka z pewnością cieszy się ogromnym wsparciem i zainteresowaniem swoich oddanych fanów. Wydaje się, że niecierpliwie oczekują na kolejne informacje o nadchodzącym filmie i rolach, które aktorka przygotowuje się zagrać.

Pisaliśmy również o: Jubileusz wieku. Córka Michała Wiśniewskiego i Mandaryny obchodzi 20 urodziny

Może zainteresuje Cię to: Emocjonalna burza Edyty Górniak. Rozstanie Allana z dziewczyną rani serce piosenkarki

Przypominamy o: Lech Wałęsa wyraża zaniepokojenie stanem finansów. Emerytura 11 tysięcy złotych niewystarczająca