Legendarny włoski wykonawca Toto Cutugno zmarł.

Smutną wiadomość podała publikacja Ansa, powołując się na menadżera wykonawcy Danilo Mancuso.

Legendarny wykonawca zmarł 22 sierpnia o godzinie 16:00 w jednej z klinik w Mediolanie, gdzie był hospitalizowany na krótko przed śmiercią.

Dokładna przyczyna śmierci 80-letniego piosenkarza nie jest jeszcze znana. Menedżer artysty powiedział jednak, że w ostatnich miesiącach życia stan zdrowia Toto Cutugno pogorszył się z powodu choroby, z którą walczył od dłuższego czasu.

Wiadomo, że wykonawca zmagał się z onkologią, którą zdiagnozowano u niego pod koniec 2000 roku. Następnie piosenkarz przeszedł szereg operacji i choroba została pokonana. Jest jednak całkiem możliwe, że rak powrócił.

Popularne wiadomości teraz

Para nowożeńców patrzyła na siebie wzruszająco, stojąc w urzędzie stanu cywilnego. Kilka łez spłynęło po policzkach panny młodej, ale nie ze szczęścia

"Pewnego razu mężczyzna zasugerował, aby jego żona zamieszkała osobno. Był szczęśliwy, że może zacząć żyć sam, ale coś nie poszło tak, jak planował"

„Moja żona postanowiła mnie zdradzić, myśląc, że się o tym nie dowiem, ale było dokładnie odwrotnie: nie chciałam, żeby tak się stało”

„Mój mąż zawsze jest na wycieczce z przyjaciółmi, więc postanowiłam zrobić sobie dzień wolnego: Czy rodzina nic dla ciebie nie znaczy"

Toto Cutugno to słynny włoski piosenkarz i kompozytor. Artysta rozpoczął swoją karierę w 1953 roku.

Muzyk w trakcie swojej kariery wydał wiele znanych utworów, a najpopularniejszym z nich był hit L'Italiano, który miał swoją premierę w 1983 roku.

Artysta wydał również tak znane utwory jak Solo noi, Insieme: 1992, Serenata, Innamoratti i inne.

Pisaliśmy również o: Jubileusz wieku. Córka Michała Wiśniewskiego i Mandaryny obchodzi 20 urodziny

Może zainteresuje Cię to: Emocjonalna burza Edyty Górniak. Rozstanie Allana z dziewczyną rani serce piosenkarki

Przypominamy o: Lech Wałęsa wyraża zaniepokojenie stanem finansów. Emerytura 11 tysięcy złotych niewystarczająca