Jednak mało kto zdaje sobie sprawę z jej krótkiego małżeństwa z Krisem Krysiakiem. Ta niezwykła para przyciągnęła uwagę mediów i fanów, choć ich związek trwał zaledwie 16 miesięcy.

Teraz, po latach, warto się zastanowić, co się stało z byłym mężem Chylińskiej i jak wygląda jego życie po małżeństwie z gwiazdą.

Agnieszka Chylińska zawsze była jedną z tych artystek, które trzymają swoje życie prywatne z dala od reflektorów.

Warto więc podkreślić, że wieść o jej dawnej relacji małżeńskiej z pewnością była zaskoczeniem dla wielu fanów. W 2002 roku artystka wyszła za mąż za Krzysztofa "Krisa" Krysiaka, który był związany z wytwórnią Sony Music Polska.

Dziś Agnieszka Chylińska jest żoną Marka, mężczyzny spoza show-biznesu. Para rzadko pojawia się publicznie, chroniąc swoją sferę prywatną. To w ich domu doczekali się trójki dzieci: Ryszarda, Estery i Krystyny.

Popularne wiadomości teraz

Po wejściu do nowego domu kobieta poszła do kuchni i włączyła czajnik. Nagle usłyszała czyjś głos: „Katarzyna, jesteś tam"

„Babciu, czy dostaniemy pierogi: Nie, one są dla Andrzeja, dla was już zrobiłam kanapki z margaryną”

Pewien facet znalazł zniszczony portfel. Nie miał pojęcia, do czego może on prowadzić: „ Czekałam na ciebie całe życie”

„Mój syn w ogóle nie był do mnie podobny, więc zmusiłem moją żonę do wykonania testu na ojcostwo: dobrze, że to zrobiliśmy”

Ale cofnijmy się w czasie do momentu, kiedy Agnieszka była młodą kobietą, wydawała debiutancki album "WischikDorota" i wychodziła za Krisa Krysiaka. W jednym z wywiadów, artystka opowiedziała o swojej zmianie i zazdrości, którą odczuwała wobec swojego męża.

Jestem o niego zazdrosna. Doszło nawet do tego, że w pewnym momencie Krzysiek mówi: "Mam dość pizzy, może byś coś ugotowała?". Gdyby ktoś wcześniej powiedział coś takiego, odparowałabym: "Natychmiast won!". A teraz kupiłam sobie książkę kucharską i gotuję. Krzysiek pyta, czy będzie już obiad. A ja: "Siadaj, ziemniaczki już dochodzą" - powiedziała Agnieszka Chylińska podczas rozmowy z “Vivą!”.

Aktualnie Kris Krysiak zdecydował się oddalić od show-biznesu i poświęcić swojej pasji - rozwojowi duchowemu.

Były mąż Chylińskiej oferuje usługi z zakresu medycyny alternatywnej, a także praktykuje terapeutyczne oddziaływanie poprzez dźwięki mis tybetańskich, masaże ciała i zabiegi Reiki. Ponadto organizuje wyprawy w góry i spotkania męskie. Kris jest również aktywny na mediach społecznościowych, gdzie prezentuje swoją pracę.

Wyglądaliśmy jak dwoje dzieciaków, które oberwały po pupie. Któregoś dnia pokłóciliśmy się o coś. Krzysztof powiedział: "Wiesz, stara, ja po prostu cię kocham". Zawsze to ja pierwsza wyznawałam miłość. A oni albo się wystraszali, albo to wykorzystywali. Kiedy więc Krzysztof pierwszy przyznał się do uczucia, trudno było mi to sobie poukładać. On był jak otulający ciało sweter - powiedziała Agnieszka Chylińska.

Mimo że małżeństwo Agnieszki Chylińskiej i Krisa Krysiaka skończyło się rozwodem, obaj znaleźli swoje własne drogi. Agnieszka nadal zachwyca swoim talentem muzycznym, a Kris poświęcił się rozwojowi duchowemu i pomaganiu innym w odnajdywaniu wewnętrznego spokoju. To przykład, że życie po małżeństwie z gwiazdą może być pełne wyzwań, ale również osobistego rozwoju.

Pisaliśmy również o: Wyczekiwany zwiastun filmu "Znachor" na Netflix. Kto wcieli się w tytułową rolę

Może zainteresuje Cię to: Sandra Kubicka cierpi na poważną chorobę. Ujawnia wyniki badań i emocjonalną walkę. "Przepłakałam całą noc"

Przypominamy o: Plotki stały się faktem. Oficjalny komunikat o Paulinie Smaszcz. Wkroczyła na nową ścieżkę