Jednak od czasu do czasu daje nam odrobinę wglądu w swoje wnętrze domu poprzez swoje konto na Instagramie. Co kryje się za fasadą jej mieszkania? Okazuje się, że jest to miejsce pełne niespodzianek i unikalnego uroku.

Chylińska jest aktywną użytkowniczką Instagrama, na którym dzieli się relacjami z koncertów, zdjęciami z sesji oraz sporadycznie momentami z jej życia rodzinnego. Mimo że jest znana z rockowej i zdecydowanej publicznej postaci, jej domowa przestrzeń prezentuje się zupełnie inaczej.

Mieszkanie gwiazdy znajduje się w podwarszawskich Chyliczkach, a pierwszą rzeczą, która rzuca się w oczy, jest atmosfera rodzinnego ciepła.

Chylińska zdecydowanie nie wybrała mrocznych kolorów czy nowoczesnych, przesadzonych wnętrz. Jej dom jest pełen drewnianych mebli i motywów kwiatowych, tworząc przytulny i przyjazny klimat.

Przeglądając zdjęcia i filmy na Instagramie Chylińskiej, można odnieść wrażenie, że mieszkanie to miejsce, w którym panuje swoboda i spontaniczność. Nie jest ono wystawiane na pokaz ani specjalnie sprzątane przed fotografiami - jest zwyczajne i żywe, takie, jakie jest w rzeczywistości.

Popularne wiadomości teraz

Allan Krupa przechodzi na islam? Syn Edyty Górniak o zmianie wyznania

Serce łamiące pożegnanie. Nekrolog Krzysztofa Ibisza zbiera kondolencje z każdej strony

Cała Polska jest w żałobie. Nie żyje znany aktor z "Barw szczęścia" i "Na Wspólnej"

Małgorzata Rozenek-Majdan w żałobie. Smutne wieści o bliskim członku rodziny

Wnętrza domu emanują stylem vintage, co nadaje im niepowtarzalny charakter. Meble i dekoracje wydają się być dobrze przemyślane, a zdjęcia często ukazują przestrzeń w naturalnym, codziennym świetle. Nie ma tu przesady ani przepychu, ale jest za to dużo osobowości.

Jeśli wejdziemy do łazienki Chylińskiej, zauważymy, że, mimo że jest przestrzenna, to zwykła, tak jak wiele innych. Brak tu złotych ozdób czy przepychu, ale jest elegancja i funkcjonalność.

Sypialnia to z kolei miejsce, które może zaskoczyć. Na ścianach wiszą liczne święte obrazy i kolorowe dekoracje, co nadaje jej nietypowego charakteru. Na środku stoi duże drewniane łóżko, tworząc spokojną i przytulną atmosferę. W domu nie brakuje również książek i fotografii, które nadają mu osobistego charakteru.

Dom Agnieszki Chylińskiej to miejsce, które odzwierciedla jej osobowość i styl życia. To przestrzeń, w której można poczuć ciepło rodziny i autentyczność. Czy podoba Wam się ten nietypowy design?

Pisaliśmy również o: Katarzyna Cichopek postanowiła rozstać się z niektórymi ubraniami. Markowe sukienki od gwiazdy znikają jak świeże bułeczki

Może zainteresuje Cię to: Justyna Żyła rozpala internet. Zdjęcie w odważnej sukience. "Piękna, cudowna, boska"

Przypominamy o: Michał Wiśniewski uczy synka pracować? Zabrał małego Falco w nietypowe miejsce. "Daj dziecku wędkę a nie rybę"