W trakcie wywiadu poruszono wiele kwestii z życia osobistego Hakiela, w tym jego związek z byłą żoną Katarzyną Cichopek i pytanie o Paulinę Smaszcz, byłą żonę partnera Hakiela.

Rozwód Marcina Hakiela i Katarzyny Cichopek stał się medialnym wydarzeniem, co spowodowało duże zainteresowanie mediów i widzów.

Kuba Wojewódzki, prowadzący program, nie omieszkał zapytać Hakiela o tę trudną sytuację. Tancerz, choć starał się unikać szczegółów, czasami uchylił rąbka tajemnicy.

Kuba Wojewódzki zaczął pytania odnoszące się do kontaktu syna Hakiela z Pauliną Smaszcz. Tancerz szybko zareagował i zadał pytanie retoryczne, sugerując, że taka sytuacja byłaby mało prawdopodobna. Jego odpowiedź sugerowała, że nie są blisko związani.

Następnie Wojewódzki próbował dowiedzieć się, czy Hakiel poznał Paulinę Smaszcz. Tancerz odpowiedział, że nie zna jej osobiście i nie ma zamiaru jej poznawać. W ten sposób zakończył temat, nie pozostawiając miejsca na dalsze spekulacje.

Popularne wiadomości teraz

"Nie mogę jeść tylko 2 razy dziennie tylko dlatego, że ty tak chcesz": krzyknęła moja synowa, gdy usłyszała naszą podstawową rodzinną zasadę

Żaden z gości na weselu nie miał pojęcia, że para młoda ledwo się zna, ale Anna nie spodziewała się, że będzie to znak od losu

"Mieliśmy wesele. Daliśmy tej parze mieszkanie, które oszczędzaliśmy dla naszej córki. Urządziliśmy je": co jeszcze możemy zrobić

"Płacić czesne, kupować rzeczy, mieć ślub, ale gdzie jest wdzięczność". Anna po raz pierwszy w życiu pomyślała o sobie i stała się samolubną matką

Kuba Wojewódzki nie zrezygnował jednak z dociekliwości i kontynuował temat związków Smaszcz. Wspomniał również o jej nowej pracy jako specjalistki ds. PR-u i zasugerował, że może to wpłynąć na jej stosunek do byłego męża Hakiela. Tancerz nie wykazywał zainteresowania tą informacją i wydawał się zdecydowany zakończyć ten wątek.

Cały wywiad obfitował w wiele ciekawych momentów i reakcji Hakiel na pytania Wojewódzkiego. Mimo że niektóre kwestie były trudne, tancerz zachował spokój i opanowanie, nie dając się wciągnąć w medialną sensację.

Ostatecznie Marcin Hakiel dał do zrozumienia, że jego relacje z byłym partnerem jego byłej żony są na tyle neutralne, by nie angażować się w spekulacje i plotki. Wywiad z udziałem Hakiela przyniósł wiele emocji i ciekawych momentów dla widzów programu Kubusia.

Mimo że pytania dotyczące życia osobistego Hakiela były trudne, tancerz stanął na wysokości zadania i nie dał się zaskoczyć. Jego reakcje sugerowały, że stara się utrzymać swoją prywatność i unikać konfliktów z byłą rodziną. Nie pozostało więc nic innego, jak zakończyć temat i skupić się na innych kwestiach z życia Marcin Hakiel.

Pisaliśmy również o: Żal i smutek podczas pogrzebu Andrzeja Precigsa. Kto wziął udział w ostatnim pożegnaniu artysty

Może zainteresuje Cię to: Znana aktorka z kultowego serialu "Dallas" nie żyje. Co było przyczyną jej odejścia

Przypominamy o: Beata Kozidrak w peruce? Tajemnicze nagranie wstrząsa światem rozrywki