Jej charakterystyczna blond fryzura była niemalże znakiem rozpoznawczym. Jednak ostatnio media zaczęły obiegać informacje o tym, że artystka może korzystać z peruki na scenie. Czy to prawda, że ta utalentowana wokalistka ukrywa swoje włosy pod nakryciem głowy?

Spekulacje na ten temat narosły w ostatnich miesiącach, gdy kilkakrotnie zdarzyło się, że Beata Kozidrak miała niewielkie wpadki związane z peruką. Niektóre sytuacje ujawniły fragmenty jej prawdziwej fryzury i naturalnego przedziałka włosów. Dodatkowo, zdarzało się, że granica między włosami naturalnymi a peruką nie była idealnie dopasowana, co wzbudziło zainteresowanie zarówno mediów, jak i fanów gwiazdy.

Wokalistka była jednym z artystów, którzy wystąpili na scenie Opery Leśnej podczas Top Of The Top Sopot Festival. Jej występ w duecie z Michałem Szpakim był niezapomniany. Jednak to, co przykuło uwagę, to jej stylizacja.

Na scenie Beata Kozidrak pojawiła się w złotej sukni z eksponującym nogi rozcięciem i efektownymi bufiastymi rękawami. Ale co najważniejsze, jej charakterystyczne blond loki okazały się być peruką.

Mimo że na scenie artystka zachowała pełny makijaż i perukę, to podczas prób przed występem zdecydowała się na zupełnie naturalny wygląd. Nagrania z tych prób zostały niedawno udostępnione, ukazując Beatę Kozidrak w zupełnie innej odsłonie. Bez efektownego makijażu i nakrycia głowy artystka prezentowała się naturalnie i spontanicznie.

Popularne wiadomości teraz

"Mam teraz 59 lat. Mam dwie córki i troje wnucząt. Niedawno odwiedziła mnie moja najstarsza córka i odbyliśmy rozmowę"

"Jeśli chcecie żyć szczęśliwie, nigdy nie dawajcie swoim mężczyznom drugiej szansy. Po rozwodzie nauczyłam się tej lekcji na zawsze"

"Czułam się zbyt stara i zbyt zmęczona, by mieć kolejne dziecko, ale Adam zrobił wszystko, co w jego mocy, by zmienić moje zdanie"

Żaden z gości na weselu nie miał pojęcia, że para młoda ledwo się zna, ale Anna nie spodziewała się, że będzie to znak od losu

Choć spekulacje o stosowaniu peruki przez Beatę Kozidrak wywołały spore zainteresowanie, warto podkreślić, że to jest indywidualna sprawa każdego artysty, jak prezentuje się na scenie. Gwiazdy mają pełne prawo do zmiany stylizacji i eksperymentowania z wyglądem. Ważne jest, że to ich talent i muzyka wciąż zachwycają fanów, niezależnie od tego, czy ukrywają swoją prawdziwą fryzurę czy nie.

Pisaliśmy również o: Żal i smutek podczas pogrzebu Andrzeja Precigsa. Kto wziął udział w ostatnim pożegnaniu artysty

Może zainteresuje Cię to: Znana aktorka z kultowego serialu "Dallas" nie żyje. Co było przyczyną jej odejścia

Przypominamy o: Dramatyczna sytuacja wokalistki Dwa Plus Jeden. Jej dom rozpada się na jej oczach