Polska Fundacja Muzyczna postanowiła nie pozostawać obojętna wobec jej sytuacji i zaoferować wsparcie.

Kiedyś Elżbieta Dmoch była rozpoznawalną postacią na polskiej scenie muzycznej, zdobywając serca wielu fanów swoją muzyką. Niestety, jej życie drastycznie się zmieniło po śmierci ukochanego męża, Janusza Kruka.

W wyniku tego tragicznego wydarzenia artystka wycofała się z życia publicznego i na pewien czas znalazła schronienie na wsi. Jednakże z biegiem czasu okoliczności życiowe zmusiły ją do powrotu do Warszawy, gdzie obecnie mieszka. Niestety, jej mieszkanie to miejsce, które pozostawia wiele do życzenia.

Polska Fundacja Muzyczna postanowiła podjąć się misji odnowienia mieszkania Elżbiety Dmoch. Przeprowadzono gruntowny remont kuchni i łazienki, wymieniając stare instalacje hydrauliczne oraz część instalacji elektrycznych.

Ponadto stare, zniszczone płytki PCV zostały zastąpione nowymi, nadając wnętrzu świeży wygląd. Całe mieszkanie jest obecnie poddawane procesowi odnowy, aby stworzyć dla Elżbiety godne warunki życia.

Popularne wiadomości teraz

„Mój mąż poszedł na ryby z przyjacielem, a potem spotkałam tego "przyjaciela" w supermarkecie: zaniemówiłam”

„Przez pięć lat myślałam, że mój mąż już nie żyje, ale pewnego dnia prawda wyszła na jaw: dlaczego nie zauważyłam tego wcześniej"

„W pierwszych miesiącach po porodzie marzyłam, że ktoś zabierze syna, ale dwadzieścia lat później zdałam sobie sprawę, jak bardzo zgrzeszyłam”

„Czy mogę dostać gorącą herbatę z kawałkiem chleba, nie martw się, usiądę na parapecie i poczekam”

Ze względu na swój stan zdrowia, Elżbieta Dmoch nie jest w stanie aktywnie uczestniczyć w pracach remontowych, ale stara się być obecna w mieszkaniu podczas większości prac. Jej obecność i wsparcie są nieocenione w tym trudnym procesie.

Mieszkanie, które zajmuje Elżbieta, to lokal z lat 70. XX wieku, w którym wiele elementów przestarzało lub uległo zniszczeniu. Wiele rzeczy nie nadaje się do użytku, a przestrzeń jest niewielka, co stwarza trudności, szczególnie biorąc pod uwagę problemy zdrowotne artystki.

Pomoc ze strony Polskiej Fundacji Muzycznej to krok w kierunku poprawy warunków życia Elżbiety Dmoch. Jednakże potrzebne są dodatkowe środki finansowe, aby dokończyć prace remontowe.

"Pieniądze nikną jednak w zastraszającym tempie. Już teraz widzimy, że nie wystarczy ich na dokończenie remontu w skali, jaka dla utrzymania zdrowia Pani Eli, jest niezbędna i rekomendowana przez lekarzy" - przekonują organizatorzy zbiórki "Więc chodź, pomaluj jej świat" — remont u Eli Dmoch".

Fundacja rozpoczęła zbiórkę "Więc chodź, pomaluj jej świat", aby pozyskać środki na te cele. Planowane jest przeprowadzenie szeregu prac, w tym wymiany starych płytek PCV na terakotę, malowania całego mieszkania, zakupu nowych mebli i wyposażenia oraz stworzenia komfortowych warunków życia dla Elżbiety.

Elżbieta Dmoch poświęciła wiele lat swojej kariery na polskiej scenie muzycznej, a teraz Polska Fundacja Muzyczna chce jej pomóc w trudnych chwilach. Osoby chcące wesprzeć tę utalentowaną artystkę i przyczynić się do poprawy jej warunków życia mogą dołączyć do zbiórki i wnieść swój wkład. Każda pomoc jest teraz niezwykle cenna.

Pisaliśmy również o: Dramatyczne wydarzenie przerywa zdjęcia do "M jak miłość". Co się stało

Może zainteresuje Cię to: Katarzyna Cichopek wprawia w łzy fanów. Wzruszający moment z aktorką. "Płakałam razem z Tobą"

Przypominamy o: Andrzej Piaseczny odpowiedział na zaczepkę internauty. Takiej odpowiedzi nikt się nie spodziewał