Zespołowi potrzeba czasu, by pozbierać się po tej tragicznej stracie.

Andrzej Precigs, który od ponad dwóch dekad wcielał się w postać Zbigniewa Filarskiego, ojca jednej z głównych bohaterek, zmarł w wieku 74 lat.

Tragiczną wiadomość przekazali producenci serialu za pośrednictwem mediów społecznościowych, wyrażając swoje najszczersze współczucie dla rodziny aktora.

Z wielkim smutkiem przyjęliśmy informację o śmierci Pana Andrzeja Precigsa, aktora związanego z naszym serialem od początku, człowieka wyróżniającego się ciepłem, życzliwością i pogodą ducha. Jesteśmy niezmiernie wdzięczni za możliwość wspólnej pracy przez ponad 20 lat, za wszystkie rozmowy, uśmiechy i wzruszenia. Rodzinie i bliskim składamy najszczersze wyrazy współczucia.

Rola Andrzeja Precigsa w "M jak miłość", choć drugoplanowa, odgrywała istotną rolę w serialu, ponieważ aktor wcielał się w postać ojca jednej z głównych bohaterek, granej przez Katarzynę Cichopek. Śmierć aktora była bolesnym ciosem nie tylko dla ekipy produkcyjnej, ale również dla fanów serialu.

Popularne wiadomości teraz

Zenek Martyniuk dzieli się wspaniałą nowiną. Cała Polska w zachwycie

Allan Krupa przechodzi na islam? Syn Edyty Górniak o zmianie wyznania

Matka i ojciec Kamilka, którzy zgotowali dziecku piekło na ziemi, usłyszeli wyrok. Sąd nie miał dla nich litości

Cała Polska jest w żałobie. Nie żyje znany aktor z "Barw szczęścia" i "Na Wspólnej"

Z myślą o wszystkich osobach związanych z serialem, producenci postanowili wstrzymać zdjęcia w dniu pogrzebu aktora, aby każdy miał możliwość uczestnictwa w ceremonii pożegnania.

Wszystkie zdjęcia zaplanowane na 5 września zostały odwołane, by każdy z aktorów i ekipy mógł osobiście pożegnać kolegę - zdradził informator.

Pogrzeb Andrzeja Precigsa zaplanowano na 5 września w kaplicy Halpertów na Cmentarzu Ewangelicko-Augsburskim w Warszawie. Ceremonia rozpocznie się o godzinie 12:00.

Nie ma wątpliwości, że aktor zostanie wspominany jako nie tylko wybitny artysta, ale także osoba o ogromnym sercu i życzliwości, która zyskała szacunek nie tylko wśród kolegów z branży, ale także wśród widzów.

Pisaliśmy również o: Nieznane fakty z życia Martyny Wojciechowskiej. Dlaczego trafiła kilka razy za kratki

Może zainteresuje Cię to: Sny o osobach, które odeszły. Wyjaśnienie i znaczenie według znanego księdza

Przypominamy o: Andrzej Piaseczny odpowiedział na zaczepkę internauty. Takiej odpowiedzi nikt się nie spodziewał