Przekazał informację o śmierci swojego wieloletniego przyjaciela, Włodzimierza Hehłacza, muzyka i autora tekstów. W sieci opublikował wzruszający wpis, w którym wyraził swoje uczucia i refleksje związane z tym tragicznym wydarzeniem.

Włodzimierz Hehłacz był twórcą wielu znanych utworów, w tym piosenki "Wab milion bab," napisanej specjalnie dla zespołu Ich Troje. Przyjaciele planowali dalszą współpracę, a jeszcze w lipcu tego roku ukazał się ich wspólny singiel promujący nowy album Hehłacza, zatytułowany "Święta są każdego dnia."

59-letni Włodzimierz Hehłacz niespodziewanie odszedł, pozostawiając za sobą smutek i żal. Jego pogrzeb odbył się 6 września, a na uroczystości nie zabrakło Michała Wiśniewskiego. Muzyk wyraził swoje zdumienie i uznanie dla ceremonii pogrzebowej, opisując ją jako niezwykle piękną i wzruszającą.

Michał Wiśniewski spotkał się z przyjacielem zaledwie dwa dni przed jego śmiercią, co jeszcze bardziej uwydatniło jego emocje i refleksje. W swoim wpisie na Facebooku podziękował Hehłaczowi za przyjaźń i wyraził smutek, że nie będzie już miał okazji zadać mu wielu pytań i podzielić się swoimi przemyśleniami.

Przyjaciele i współpracownicy z branży muzycznej, którzy zgromadzili się na pogrzebie, oddali hołd zmarłemu artyście. Michał Wiśniewski podkreślił, że Hehłacz był nie tylko utalentowanym muzykiem, ale także wyjątkowym człowiekiem, który potrafił operować słowem i pozostawić trwały ślad w sercach wielu ludzi.

Popularne wiadomości teraz

Nieustający szacunek. W jakim stanie obecnie jest miejsce spoczynku Barbary Borys-Damięckiej

Serce łamiące pożegnanie. Nekrolog Krzysztofa Ibisza zbiera kondolencje z każdej strony

Cała Polska pogrążona jest w żałobie. Nie żyje aktor z "Klanu", "Złotopolskich" i "M jak miłość"

Cała Polska jest w żałobie. Nie żyje znany aktor z "Barw szczęścia" i "Na Wspólnej"

To tragiczne wydarzenie pokazuje, że życie jest kruche, a warto doceniać każdy moment spędzony z bliskimi. Michał Wiśniewski podzielił się swoimi refleksjami, ukazując, że przyjaźń i wspomnienia zmarłego przyjaciela pozostaną z nim na zawsze.

Pisaliśmy również o: Jak Marcin Hakiel zareagował na pytanie o Paulinę Smaszcz. Reakcja mówi wszystko

Może zainteresuje Cię to: Marcin Hakiel wbił szpile Katarzynie Cichopek. "Wkrótce do sądu trafią odpowiednie pozwy"

Przypominamy o: "Dirty Dancing" na polskim weselu. Taneczna sensacja opanowuje sieć