Tancerz ujawnił swoje myśli na temat modelki i opowiedział o kulissach programu Kuby Wojewódzkiego, w którym oboje gościli.

Marcin Hakiel i Caroline Derpieński byli gośćmi pierwszego odcinka nowego sezonu programu Kuby Wojewódzkiego. Ich obecność w programie wywołała spore zamieszanie jeszcze przed premierą, ale wydaje się, że oboje znaleźli wspólny język.

Kiedy Kuba Wojewódzki ogłosił skład gości najnowszego odcinka, wybuchła prawdziwa burza emocji. Największe kontrowersje wywołał wybór Caroline Derpieński, która od kilku miesięcy jest obiektem ogromnego zainteresowania mediów.

Drugim gościem był Marcin Hakiel, który podczas nagrywania nie ukrywał swojego zdziwienia wyborem Caroline.

Jej wypowiedzi wywołały u niego śmiech i zdziwienie. Wydawało się, że to dwie osoby o zupełnie różnych charakterach i osobowościach. Jednak czy coś się zmieniło? Podczas imprezy "Party Fashion Night" nasza reporterka postanowiła dowiedzieć się od Marcin Hakiel, co naprawdę myśli o Caroline.

Popularne wiadomości teraz

Nieustający szacunek. W jakim stanie obecnie jest miejsce spoczynku Barbary Borys-Damięckiej

Odszedł znany aktor. Smutna informacja od jego żony. "Z wielkim bólem zawiadamiam"

Tajemnicze mieszkanie Kingi Dudy. Co wiadomo o jej luksusowym apartamencie

Cała Polska pogrążona jest w żałobie. Nie żyje aktor z "Klanu", "Złotopolskich" i "M jak miłość"

Odpowiedź była dość pozytywna. Marcin przyznał, że ma pozytywne odczucia wobec Caroline, choć przyznał, że są to dwie osoby o różnych charakterach.

W miarę pozytywnie. To jest troszkę inna osoba, niż ja. Ciężko jest mi coś więcej powiedzieć

Co ciekawe, Marcin Hakiel wyznał również, że utrzymuje kontakt z Caroline po programie. Zdradził, że korespondowali ze sobą w dniu emisji programu, co może sugerować, że ich relacje po spotkaniu w programie są dość przyjazne.

Tancerz nie tylko podzielił się swoimi myślami na temat Caroline, ale także opowiedział o kulissach programu Kuby Wojewódzkiego. Wydaje się, że nagrania były emocjonującym przeżyciem dla obojga gości.

Ciekawe, co przyniesie przyszłość dla Marcin Hakiel i Caroline Derpieński oraz czy ich relacja będzie się rozwijać po tym nietypowym spotkaniu w showbiznesie. Jedno jest pewne - ich udział w programie z pewnością wywołał wiele emocji i kontrowersji w mediach społecznościowych.

Pisaliśmy również o: Jak Marcin Hakiel zareagował na pytanie o Paulinę Smaszcz. Reakcja mówi wszystko

Może zainteresuje Cię to: Marcin Hakiel wbił szpile Katarzynie Cichopek. "Wkrótce do sądu trafią odpowiednie pozwy"

Przypominamy o: "Dirty Dancing" na polskim weselu. Taneczna sensacja opanowuje sieć