Allan, młody raper i producent muzyczny, nie tylko nie zamierza być na utrzymaniu swojej mamy, ale marzy także o podarowaniu jej wyjątkowego prezentu, jako wyrazu wdzięczności za wszystko, co dla niego zrobiła.

Allan Krupa, mający zaledwie 19 lat, wykazuje się już teraz dojrzałością i rozsądkiem, które wielu dorośli mogłoby pozazdrościć. Mimo swojego młodego wieku nie chce żyć na koszt matki, która jest znaczącą postacią w polskim show-biznesie.

Pracował nawet w firmie dostarczającej prąd, zanim zdecydował się skupić na swojej karierze muzycznej.

Mimo że jego kariera jako młodej gwiazdy rozwija się, Allan nie zapomina o swojej matce i jej wsparciu. Jego marzeniem jest kupić dla niej wyjątkowy prezent, aby podziękować jej za ogromną miłość i wsparcie.

Relacja między Edytą Górniak a jej synem jest niewątpliwie wyjątkowa. Choć mogłoby się wydawać, że życie w cieniu sławy matki mogłoby prowadzić do rozpieszczania, okazuje się, że Edyta Górniak ma bardzo rozsądne podejście do pieniędzy i wychowania swojego syna. Nie kupiła mu nawet samochodu, argumentując to potrzebą niezależności i samodzielności.

Popularne wiadomości teraz

"Mam teraz 59 lat. Mam dwie córki i troje wnucząt. Niedawno odwiedziła mnie moja najstarsza córka i odbyliśmy rozmowę"

"Czułam się zbyt stara i zbyt zmęczona, by mieć kolejne dziecko, ale Adam zrobił wszystko, co w jego mocy, by zmienić moje zdanie"

"Kiedyś skończyły mi się pieniądze i byłam w innym mieście. Nie miałam ani grosza w portfelu, więc zadzwoniłam do męża, ale on mnie zaskoczył"

Żaden z gości na weselu nie miał pojęcia, że para młoda ledwo się zna, ale Anna nie spodziewała się, że będzie to znak od losu

Powiedziałam Allanowi szczerze, że nie kupię mu auta. Jako rodzic chciałabym mu oddać wszystko i we wszystkim pomóc, to trudny do skontrolowania instynkt dla rodzica. Ale kochającym trzeba być mądrze. Nie mogę wyręczyć go w jego rozwoju. Wiem, że jeśli sam zapracuje na to wymarzone od dzieciaka auto, będzie to dla niego ogromna satysfakcja i ważny etap w dojrzałości. I też będzie miał zupełnie inną relację z pieniądzem. Jedyne, co mu zaproponowałam, to że mogę mu dołożyć, jeśli przyniesie własny kapitał – wyznała w wywiadzie dla Na Żywo.

Allan Krupa wyraził zrozumienie dla decyzji matki i postanowił, że sam zapracuje na swoje marzenie - własny samochód. Jest raperem i producentem muzycznym, ale zdaje sobie sprawę, że osiągnięcie celu będzie wymagało ciężkiej pracy.

Jego determinacja i szacunek do matki widoczne są także w tym, że zaczął oszczędzać pieniądze na wyjątkowy prezent. Nie tylko chce zaspokoić własne potrzeby, ale również spełnić swoje marzenia i obietnice wobec mamy. Mówi o kupnie dla niej domu, co jest wyjątkowym wyrazem jego wdzięczności i miłości.

Historia Allana Krupy pokazuje, że nie zawsze liczy się cena prezentu, ale przede wszystkim intencje i miłość, które są za nim ukryte. Warto podkreślić, że jego postawa może być inspiracją dla wielu młodych ludzi, którzy uczą się wartości pracy, samodzielności i wdzięczności wobec rodziców.

I tak nie przyjąłbym od niej takiego prezentu. Chcę sam zarobić na auto. Mam nadzieję, że to ja kiedyś będę mógł sprawić jej taki, albo jeszcze lepszy prezent. Obiecałem przecież, że kupię jej dom. I zacząłem już na to pracować – powiedział Allan Krupa Super Expressowi.

Odpowiedź na pytanie, czy Allan dotrzyma obietnicy, wydaje się być oczywista - z determinacją i miłością, które ją napędzają, ma wszystkie szanse, by spełnić swoje marzenie i podarować matce wyjątkowy prezent.

Pisaliśmy również o: Marcin Hakiel diametralnie zmienia swoje życie. Udowodniło to jego ostatni wypad na imprezę

Może zainteresuje Cię to: Cała Polska pogrążona jest w żałobie. Nie żyje aktor z "Klanu", "Złotopolskich" i "M jak miłość"

Przypominamy o: Maciej Kurzajewski, trzymając za brzuszek Kasię Cichopek, nie ukrywa radości. "Marzenia się spełniają"