Po głośnym rozwodzie z Katarzyną oraz niedawnym rozstaniu z Dominiką, Hakiel przeszedł pewne zmiany w swoim życiu, które przyciągnęły uwagę mediów i fanów. Czy to oznacza, że zmienia swój styl życia?

Po burzliwym rozwodzie z Katarzyną Cichopek, o którym pisano na pierwszych stronach gazet, oraz niedawnym zakończeniu związku z Dominiką, Marcin Hakiel wydaje się gotów zmierzyć się z przeszłością. Warto zaznaczyć, że to sam tancerz zasugerował, że jest otwarty na publiczną konfrontację z byłymi partnerkami. Czyżby to oznaczało nowy rozdział w jego życiu?

Dotychczas Marcin Hakiel uchodził za osobę, która unikała medialnego zamieszania. Jednak ostatnio rzeczywistość wydaje się być nieco inna. Tancerz coraz częściej pojawia się na imprezach showbiznesowych, a paparazzi chętnie go fotografują podczas wieczornych wyjść do modnych warszawskich klubów. Czy to znak, że Hakiel postanowił zmienić swoje życie?

Jednym z dowodów na tę zmianę jest jego udział w programie u Kuby Wojewódzkiego, gdzie pojawił się u boku Caroline Derpienski. To wydarzenie zdaje się potwierdzać, że Marcin Hakiel otwiera się na nowe możliwości i doświadczenia.

Popularne wiadomości teraz

"Mam teraz 59 lat. Mam dwie córki i troje wnucząt. Niedawno odwiedziła mnie moja najstarsza córka i odbyliśmy rozmowę"

"Nie ufaj Lisie, to zła osoba. Znam ją od 20 lat". To nie powstrzymuje jej przed korzystaniem z usług twojego męża

"Jeśli chcecie żyć szczęśliwie, nigdy nie dawajcie swoim mężczyznom drugiej szansy. Po rozwodzie nauczyłam się tej lekcji na zawsze"

"Kiedyś skończyły mi się pieniądze i byłam w innym mieście. Nie miałam ani grosza w portfelu, więc zadzwoniłam do męża, ale on mnie zaskoczył"

Ostatnio paparazzi uchwycili Hakiel w towarzystwie przyjaciół na jednej z imprez. Wydaje się, że tancerz zdecydował się na wyjście w męskim gronie, co może świadczyć o zmianach w jego życiu towarzyskim.

Warto zaznaczyć, że Marcin Hakiel nie ukrywa, że jego bliscy byli dla niego ogromnym wsparciem w trudnym okresie po rozstaniach.

Czy te zmiany w życiu Marcina Hakiela oznaczają nowy etap w jego karierze i życiu osobistym? Czas pokaże, jakie niespodzianki przyniesie przyszłość dla tego utalentowanego tancerza i osobowości showbiznesu.

Jego fanów na pewno interesuje, jakie projekty artystyczne czekają go w najbliższym czasie oraz jakie kolejne tajemnice jego życia prywatnego zostaną odkryte przez media. Okaże się, czy te zmiany to jedynie przelotna faza czy też nowy początek dla Marcin Hakiel.

Pisaliśmy również o: Tajemniczy związek. Czy Marcin Hakiel i Caroline Derpienski wciąż są w kontakcie

Może zainteresuje Cię to: Maryla Rodowicz otwiera się o trudnościach życia gwiazdy. "Budząc się, nie wiem, gdzie jestem"

Przypominamy o: Kuba Wojewódzki na fali sukcesu. Program zyskuje ogromną popularność