Tym razem na kanapie u Kuby zasiedli Marcin Hakiel, znany tancerz, oraz Caroline Derpienski, modelka budząca wiele kontrowersji. Premiera odcinka była oczekiwana z niecierpliwością, ale czy przyniosła oczekiwane wyniki oglądalności?

Zanim odcinek został wyemitowany, w sieci rozgorzała dyskusja na temat wyboru gości. Caroline Derpienski od dłuższego czasu stała się postacią bardzo kontrowersyjną i budzącą wiele emocji.

Jej udział w programie wywołał liczne kontrowersje i negatywne komentarze. Jednak Kuba Wojewódzki nie zrażał się krytyką i podtrzymywał swoją decyzję.

Caroline Derpienski, mimo fal krytyki, zachowywała pewność siebie i dystans do hejtu. W jednym z wywiadów wyznała, że nie czytuje negatywnych komentarzy, uważając, że wynikają one głównie z zazdrości o jej odwagę i pewność siebie. Mimo to była przekonana, że premiera odcinka przyciągnie rekordową widownię.

Dzień po emisji odcinka Kuba Wojewódzki podzielił się na mediach społecznościowych koszulką z napisem "sk*rwysyn" i podziękował za wsparcie, sugerując, że rekordowa oglądalność była odpowiedzią na negatywną opinię hejterów. Teraz, dzięki danym z Nielsen Audience Measurement, możemy sprawdzić, czy program rzeczywiście odniósł sukces.

Popularne wiadomości teraz

Dramatyczne weści. Choroba Anny Lewandowskiej wstrząsnęła opinią publiczną

Maryla Rodowicz przeszła operację. Co się stało z gwiazdą

Serce łamiące pożegnanie. Nekrolog Krzysztofa Ibisza zbiera kondolencje z każdej strony

Dramatyczne wydarzenie przerywa zdjęcia do "M jak miłość". Co się stało

Okazuje się, że średnia widownia w dniu emisji odcinka wyniosła 606 tys. osób, co oznacza wzrost o 65 tys. widzów w porównaniu z poprzednim rokiem. Wynik ten przekłada się na udział stacji w rynku telewizyjnym wynoszący 10,48 proc. wśród wszystkich widzów, 13,60 proc. w grupie komercyjnej 16-49 oraz 12,37 proc. w grupie wiekowej 16-59.

Te liczby jasno wskazują, że odcinek z udziałem Caroline Derpienski przyciągnął uwagę ogromnej liczby widzów. Mimo kontrowersji i emocji, jakie towarzyszyły premierze, program Kuby Wojewódzkiego cieszył się ogromnym zainteresowaniem. Rekordowa oglądalność potwierdza słowa dziennikarza, który z pewnością jest zadowolony z efektów swojej decyzji.

Caroline Derpienski, mimo hejtu i krytyki, udowodniła, że potrafi przyciągnąć uwagę swoją obecnością. Jej pewność siebie i postawa na pewno zyskały nowych sympatyków. Niezależnie od tego, co sądzimy o kontrowersyjnych decyzjach mediów, odcinek programu Kuby Wojewódzkiego stał się tematem rozmów i debat, co z pewnością zwiększyło zainteresowanie przyszłymi odcinkami.

Pisaliśmy również o: Tajemniczy związek. Czy Marcin Hakiel i Caroline Derpienski wciąż są w kontakcie

Może zainteresuje Cię to: Maryla Rodowicz otwiera się o trudnościach życia gwiazdy. "Budząc się, nie wiem, gdzie jestem"

Przypominamy o: "Dirty Dancing" na polskim weselu. Taneczna sensacja opanowuje sieć