Tym razem na kanapie u Kuby zasiedli Marcin Hakiel, znany tancerz, oraz Caroline Derpienski, modelka budząca wiele kontrowersji. Premiera odcinka była oczekiwana z niecierpliwością, ale czy przyniosła oczekiwane wyniki oglądalności?

Zanim odcinek został wyemitowany, w sieci rozgorzała dyskusja na temat wyboru gości. Caroline Derpienski od dłuższego czasu stała się postacią bardzo kontrowersyjną i budzącą wiele emocji.

Jej udział w programie wywołał liczne kontrowersje i negatywne komentarze. Jednak Kuba Wojewódzki nie zrażał się krytyką i podtrzymywał swoją decyzję.

Caroline Derpienski, mimo fal krytyki, zachowywała pewność siebie i dystans do hejtu. W jednym z wywiadów wyznała, że nie czytuje negatywnych komentarzy, uważając, że wynikają one głównie z zazdrości o jej odwagę i pewność siebie. Mimo to była przekonana, że premiera odcinka przyciągnie rekordową widownię.

Dzień po emisji odcinka Kuba Wojewódzki podzielił się na mediach społecznościowych koszulką z napisem "sk*rwysyn" i podziękował za wsparcie, sugerując, że rekordowa oglądalność była odpowiedzią na negatywną opinię hejterów. Teraz, dzięki danym z Nielsen Audience Measurement, możemy sprawdzić, czy program rzeczywiście odniósł sukces.

Popularne wiadomości teraz

"Co za zdrada, nie mam pojęcia, od kogo są te bukiety": byli dobroczyńcy, którzy powiedzieli mi o twoich podróżach

"Kiedyś skończyły mi się pieniądze i byłam w innym mieście. Nie miałam ani grosza w portfelu, więc zadzwoniłam do męża, ale on mnie zaskoczył"

Żaden z gości na weselu nie miał pojęcia, że para młoda ledwo się zna, ale Anna nie spodziewała się, że będzie to znak od losu

"Płacić czesne, kupować rzeczy, mieć ślub, ale gdzie jest wdzięczność". Anna po raz pierwszy w życiu pomyślała o sobie i stała się samolubną matką

Okazuje się, że średnia widownia w dniu emisji odcinka wyniosła 606 tys. osób, co oznacza wzrost o 65 tys. widzów w porównaniu z poprzednim rokiem. Wynik ten przekłada się na udział stacji w rynku telewizyjnym wynoszący 10,48 proc. wśród wszystkich widzów, 13,60 proc. w grupie komercyjnej 16-49 oraz 12,37 proc. w grupie wiekowej 16-59.

Te liczby jasno wskazują, że odcinek z udziałem Caroline Derpienski przyciągnął uwagę ogromnej liczby widzów. Mimo kontrowersji i emocji, jakie towarzyszyły premierze, program Kuby Wojewódzkiego cieszył się ogromnym zainteresowaniem. Rekordowa oglądalność potwierdza słowa dziennikarza, który z pewnością jest zadowolony z efektów swojej decyzji.

Caroline Derpienski, mimo hejtu i krytyki, udowodniła, że potrafi przyciągnąć uwagę swoją obecnością. Jej pewność siebie i postawa na pewno zyskały nowych sympatyków. Niezależnie od tego, co sądzimy o kontrowersyjnych decyzjach mediów, odcinek programu Kuby Wojewódzkiego stał się tematem rozmów i debat, co z pewnością zwiększyło zainteresowanie przyszłymi odcinkami.

Pisaliśmy również o: Tajemniczy związek. Czy Marcin Hakiel i Caroline Derpienski wciąż są w kontakcie

Może zainteresuje Cię to: Maryla Rodowicz otwiera się o trudnościach życia gwiazdy. "Budząc się, nie wiem, gdzie jestem"

Przypominamy o: "Dirty Dancing" na polskim weselu. Taneczna sensacja opanowuje sieć