Ostatnio na tapecie znajduje się para, która postanowiła chwilę odpocząć od zamieszania w mediach. Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski, znani i cenieni w Polsce, udali się w podróż do Egiptu, aby odsapnąć od medialnego zamieszania.

Ostatnie tygodnie były nieco burzliwe dla Kurzopków, jak często określa się tę parę. Jednym z powodów było głośne wystąpienie byłego męża Kasi Cichopek, Marcina Hakiela, u Kubusia Wojewódzkiego. Marcin Hakiel nie szczędził mocnych słów pod adresem swojej byłej żony, jej nowego partnera i dzieci. Słowa te ugodziły Kasię Cichopek, a informatorzy donoszą, że kolejne pozwy sądowe mogą być tylko kwestią czasu.

Wobec tej sytuacji Kasia i Maciej postanowili zrobić krok wstecz od medialnego zamieszania. Spakowali walizki i uciekli od wszystkich problemów. Ich celem stał się Egipt, kraj, gdzie zetknęli się z tajemniczą historią i majestatycznymi piramidami w Gizie.

Podczas swojej egipskiej przygody para odwiedziła również Kair, stolicę kraju, gdzie zwiedzili Muzeum Egipskie. Zachwycili się starożytnymi skarbami i artefaktami pozostawionymi przez faraonów. Katarzyna Cichopek podzieliła się swoją fascynacją historią Egiptu na Instagramie, podkreślając, jak ważne jest obcowanie z tak namacalną historią.

Popularne wiadomości teraz

Zenek Martyniuk dzieli się wspaniałą nowiną. Cała Polska w zachwycie

Wysokość emerytury Marii Winiarskiej zaskoczy każdego, kto dowie się, ile ona wynosi. "Przez pół wieku ciężko pracowałam"

Cała Polska jest w żałobie. Nie żyje znany aktor z "Barw szczęścia" i "Na Wspólnej"

Małgorzata Rozenek-Majdan w żałobie. Smutne wieści o bliskim członku rodziny

Dziś na Instagramie Macieja Kurzajewskiego pojawiło się szczególne zdjęcie. Na tle majestatycznych piramid w Gizie, prezenter trzyma Kasię Cichopek za brzuszek. To tajemnicze zdjęcie opatrzone jest podpisem

"Dreams come true" - "Marzenia się spełniają."

To zdjęcie nie tylko uchwyca radosny moment pary w pięknym otoczeniu Egiptu, ale również przypomina nam, że nawet w najtrudniejszych chwilach warto dążyć do spełniania swoich marzeń. Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski udowadniają, że czasem ucieczka od codzienności i refleksja nad marzeniami jest tym, czego potrzebujemy, aby odzyskać spokój i uśmiech na twarzy.

Pisaliśmy również o: Marcin Hakiel diametralnie zmienia swoje życie. Udowodniło to jego ostatni wypad na imprezę

Może zainteresuje Cię to: Cała Polska pogrążona jest w żałobie. Nie żyje aktor z "Klanu", "Złotopolskich" i "M jak miłość"

Przypominamy o: Kuba Wojewódzki na fali sukcesu. Program zyskuje ogromną popularność