Jednak od pewnego czasu zrezygnowała z pracy w mediach i poświęciła się innym pasjom i projektom. Teraz pojawiła się ciekawa informacja dotycząca jej nazwiska, które pozostało niezmienione od czasów małżeństwa z Tomaszem Lisem.

Kinga Rusin zaczynała swoją karierę w mediach już w latach 90., debiutując w TVP. Później była związana z TVN, gdzie prowadziła różnorodne programy, ale zawsze pozostawała wierna "Dzień Dobry TVN".

Dlaczego już nie „DDTVN”? Chcę realizować swoje kolejne marzenia, wykorzystać swobodę i niezależność finansową, którą mam dzięki świetnie prosperującej firmie kosmetycznej – mojej dumie. Chcę współtworzyć nowe ciekawe projekty w kilku obszarach: telewizja, biznes, działalność społeczna

Jednak kilka lat temu podjęła decyzję o odejściu z pracy na antenie, aby zrealizować swoje inne marzenia i cieszyć się niezależnością finansową dzięki swojej firmie kosmetycznej.

Kinga podzieliła się swoją decyzją, mówiąc, że chce tworzyć nowe projekty w różnych obszarach, takich jak telewizja, biznes i działalność społeczna.

Popularne wiadomości teraz

"Czułam się zbyt stara i zbyt zmęczona, by mieć kolejne dziecko, ale Adam zrobił wszystko, co w jego mocy, by zmienić moje zdanie"

"Kiedyś skończyły mi się pieniądze i byłam w innym mieście. Nie miałam ani grosza w portfelu, więc zadzwoniłam do męża, ale on mnie zaskoczył"

Żaden z gości na weselu nie miał pojęcia, że para młoda ledwo się zna, ale Anna nie spodziewała się, że będzie to znak od losu

"Mieliśmy wesele. Daliśmy tej parze mieszkanie, które oszczędzaliśmy dla naszej córki. Urządziliśmy je": co jeszcze możemy zrobić

Jej życie po TVN nabrało tempa, podróżując po różnych zakątkach świata ze swoim partnerem, Markiem Kujawą. Razem odwiedzili Malediwy, Kostarykę i wiele krajów w Europie i Afryce.

Ostatnio wiele się zmieniło w Dzień Dobry TVN, a odejście mojego współprowadzącego stworzyło naturalną okazję, by ruszyć do przodu. Kiedy jak nie teraz?

Jednak mało kto zdaje sobie sprawę, że w oficjalnych dokumentach Kingi Rusin nadal widnieje drugie nazwisko po byłym mężu, Tomaszu Lisie.

Jest więc nadal Kinga Rusin-Lis. To informacja, która może zaskoczyć wielu, ponieważ od czasu rozwodu w 2006 roku ich relacje nie należały do najłatwiejszych, a Tomasz Lis ostatecznie wziął ślub z przyjaciółką Kingi.

To pytanie, które pojawia się po odkryciu tej tajemnicy: Spodziewaliście się, że Kinga Rusin nadal używa nazwiska z czasów swojego małżeństwa? To pokazuje, że życie po telewizji może być pełne niespodzianek, a Kinga Rusin dalej idzie własną drogą, niezależnie od swojej przeszłości i nazwiska.

Pisaliśmy również o: Marcin Hakiel diametralnie zmienia swoje życie. Udowodniło to jego ostatni wypad na imprezę

Może zainteresuje Cię to: Cała Polska pogrążona jest w żałobie. Nie żyje aktor z "Klanu", "Złotopolskich" i "M jak miłość"

Przypominamy o: Maciej Kurzajewski, trzymając za brzuszek Kasię Cichopek, nie ukrywa radości. "Marzenia się spełniają"