Jednak od pewnego czasu zrezygnowała z pracy w mediach i poświęciła się innym pasjom i projektom. Teraz pojawiła się ciekawa informacja dotycząca jej nazwiska, które pozostało niezmienione od czasów małżeństwa z Tomaszem Lisem.

Kinga Rusin zaczynała swoją karierę w mediach już w latach 90., debiutując w TVP. Później była związana z TVN, gdzie prowadziła różnorodne programy, ale zawsze pozostawała wierna "Dzień Dobry TVN".

Dlaczego już nie „DDTVN”? Chcę realizować swoje kolejne marzenia, wykorzystać swobodę i niezależność finansową, którą mam dzięki świetnie prosperującej firmie kosmetycznej – mojej dumie. Chcę współtworzyć nowe ciekawe projekty w kilku obszarach: telewizja, biznes, działalność społeczna

Jednak kilka lat temu podjęła decyzję o odejściu z pracy na antenie, aby zrealizować swoje inne marzenia i cieszyć się niezależnością finansową dzięki swojej firmie kosmetycznej.

Kinga podzieliła się swoją decyzją, mówiąc, że chce tworzyć nowe projekty w różnych obszarach, takich jak telewizja, biznes i działalność społeczna.

Popularne wiadomości teraz

Zenek Martyniuk dzieli się wspaniałą nowiną. Cała Polska w zachwycie

Cała Polska pogrążona jest w żałobie. Nie żyje aktor z "Klanu", "Złotopolskich" i "M jak miłość"

Dramatyczne wydarzenie przerywa zdjęcia do "M jak miłość". Co się stało

Cała Polska jest w żałobie. Nie żyje znany aktor z "Barw szczęścia" i "Na Wspólnej"

Jej życie po TVN nabrało tempa, podróżując po różnych zakątkach świata ze swoim partnerem, Markiem Kujawą. Razem odwiedzili Malediwy, Kostarykę i wiele krajów w Europie i Afryce.

Ostatnio wiele się zmieniło w Dzień Dobry TVN, a odejście mojego współprowadzącego stworzyło naturalną okazję, by ruszyć do przodu. Kiedy jak nie teraz?

Jednak mało kto zdaje sobie sprawę, że w oficjalnych dokumentach Kingi Rusin nadal widnieje drugie nazwisko po byłym mężu, Tomaszu Lisie.

Jest więc nadal Kinga Rusin-Lis. To informacja, która może zaskoczyć wielu, ponieważ od czasu rozwodu w 2006 roku ich relacje nie należały do najłatwiejszych, a Tomasz Lis ostatecznie wziął ślub z przyjaciółką Kingi.

To pytanie, które pojawia się po odkryciu tej tajemnicy: Spodziewaliście się, że Kinga Rusin nadal używa nazwiska z czasów swojego małżeństwa? To pokazuje, że życie po telewizji może być pełne niespodzianek, a Kinga Rusin dalej idzie własną drogą, niezależnie od swojej przeszłości i nazwiska.

Pisaliśmy również o: Marcin Hakiel diametralnie zmienia swoje życie. Udowodniło to jego ostatni wypad na imprezę

Może zainteresuje Cię to: Cała Polska pogrążona jest w żałobie. Nie żyje aktor z "Klanu", "Złotopolskich" i "M jak miłość"

Przypominamy o: Maciej Kurzajewski, trzymając za brzuszek Kasię Cichopek, nie ukrywa radości. "Marzenia się spełniają"