Ostatnio pojawił się w programie "Dzień Dobry TVN" u boku swojej matki, a razem opowiedzieli o swoim wspólnym projekcie podcastowym oraz tym, jak układają się ich relacje rodzinne.

Dorota Wellman przez wiele lat starała się chronić prywatność swojego syna, dlatego rzadko pozwalała na jego wystąpienia w mediach. Jednak sytuacja uległa zmianie, a Jakub coraz śmielej wychodzi przed kamerę. 

Dziś syn Doroty Wellman ma 30 lat i jest studentem. Przypomnijmy, że jeszcze niedawno prezenterka "Dzień Dobry TVN" narzekała, że syn jest zbyt zajęty nauką i nie myśli o założeniu rodziny. Teraz jednak pojawili się razem w popularnym programie śniadaniowym, by opowiedzieć o swoim wspólnym projekcie podcastowym.

Projekt, którym dzielą się Dorota i Jakub, to podcast o nazwie "WELLcome w popkulturze". Ten nietypowy format jest dostępny na platformie Spotify i zdobywa coraz większe grono fanów. W ramach podcastu Wellmanowie zapraszają ciekawych gości i razem prowadzą rozmowy na tematy związane z popkulturą i nauką. To fascynująca podróż po świecie popkultury, która pozwala przyjrzeć się jej z naukowego punktu widzenia.

Pierwszy odcinek podcastu "WELLcome w popkulturze" pojawił się 20 czerwca i od razu zdobył uznanie słuchaczy. Wellmanowie obiecali swoim słuchaczom niezapomnianą podróż po świecie popkultury, a także zapowiedzieli, że będą analizować najciekawsze zagadnienia współczesnego świata.

Popularne wiadomości teraz

Para nowożeńców patrzyła na siebie wzruszająco, stojąc w urzędzie stanu cywilnego. Kilka łez spłynęło po policzkach panny młodej, ale nie ze szczęścia

"Pewnego razu mężczyzna zasugerował, aby jego żona zamieszkała osobno. Był szczęśliwy, że może zacząć żyć sam, ale coś nie poszło tak, jak planował"

„Moja żona postanowiła mnie zdradzić, myśląc, że się o tym nie dowiem, ale było dokładnie odwrotnie: nie chciałam, żeby tak się stało”

„Były mąż miał nową kochankę, a ona natychmiast postawiła mu ultimatum: nie rozumiem, dlaczego muszę zrezygnować z jego nazwiska”

Dorota Wellman zawsze podkreślała, że ma wyjątkowo bliską relację ze swoim synem. W jednym z wywiadów wyznała, że marzyła, aby Jakub dorastał jako czuły, mądry i szarmancki mężczyzna. Teraz, gdy stał się dorosły, wciąż łączą ich silne więzi rodzinne.

W programie "Dzień Dobry TVN", w którym wystąpili razem, Dorota Wellman wyznała, że oprócz miłości najważniejsza jest dla nich rozmowa, która towarzyszyła im już od dziecka. To właśnie dzięki niej budowali swoją bliską relację, która teraz przynosi owoc w postaci wspólnego podcastu.

Podsumowując, Jakub Wellman i Dorota Wellman to matka i syn, którzy nie tylko mają silne więzi rodzinne, ale także dzielą wspólną pasję do popkultury i nauki, co przejawia się w ich fascynującym projekcie podcastowym. To dowód na to, że bliskie relacje rodzinne i wspólne pasje mogą stanowić solidną podstawę do tworzenia interesujących projektów i budowania silnych więzi między pokoleniami.

Pisaliśmy również o: Słynna influencerka Oliwia Bieniuk zmagająca się z chorobą. Co to za dolegliwość

Może zainteresuje Cię to: Cała Polska pogrążona jest w żałobie. Nie żyje aktor "Świata według Kiepskich" czy "Sąsiadów"

Przypominamy o:Nagła zmiana w życiu Sylwii Peretti. Decyzja męża, której nikt nie przewidywał