Evanna Lynch, która grała Polumnę Lovegood w serii filmów o młodym czarodzieju, jest bardzo lubiana przez widzów.

Dziewczyna dołączyła do ekipy na etapie kręcenia piątej części, ale nie pozostała niezauważona.

Teraz jednak aktorka w niewielkim stopniu przypomina tę blondwłosą i dziwną dziewczynę z filmowego uniwersum.

32-letnia gwiazda przeszła dramatyczną przemianę. Nie tylko się postarzała, co jest nieuniknione, ale także zmieniła kolor włosów. Celebrytka jest teraz brunetką z bobem.

"Czuję, że bardziej pasuje mi bycie blondynką, ale ostatnio we wszystkich moich snach z jakiegoś powodu cały czas nosiłam te lśniące, kruczoczarne włosy. Czułam się, jakby prześladował mnie mój mroczny i upiorny bliźniak, więc musiałam się nim stać" - napisała ulubienica publiczności na swoich kontach w mediach społecznościowych.

Popularne wiadomości teraz

"Widzę jakieś papiery w koszu. Serce podpowiadało mi, że mój mąż nie jest w podróży służbowej. Podwinęłam rękawy i sięgnęłam do wiadra"

"Jeśli chcecie żyć szczęśliwie, nigdy nie dawajcie swoim mężczyznom drugiej szansy. Po rozwodzie nauczyłam się tej lekcji na zawsze"

"Czułam się zbyt stara i zbyt zmęczona, by mieć kolejne dziecko, ale Adam zrobił wszystko, co w jego mocy, by zmienić moje zdanie"

Żaden z gości na weselu nie miał pojęcia, że para młoda ledwo się zna, ale Anna nie spodziewała się, że będzie to znak od losu

Fani poparli idolkę. Wielu zauważyło, że nowy wizerunek Lynch do twarzy.

"Bardzo pasuje", "Będziesz wyglądać wspaniale w każdej fryzurze", "Oszałamiająca", "Nie do poznania" - komentowali fani.

Pisaliśmy również o: Słynna influencerka Oliwia Bieniuk zmagająca się z chorobą. Co to za dolegliwość

Może zainteresuje Cię to: Cała Polska pogrążona jest w żałobie. Nie żyje aktor "Świata według Kiepskich" czy "Sąsiadów"

Przypominamy o:Nagła zmiana w życiu Sylwii Peretti. Decyzja męża, której nikt nie przewidywał