52-letni amerykański miliarder Elon Musk i jego była dziewczyna, 35-letnia kanadyjska piosenkarka Grimes (Claire Boucher), zostali rodzicami po raz trzeci, choć wcześniej pojawiały się doniesienia o nieporozumieniach między nimi. Informuje o tym nowa biografia dyrektora generalnego Tesli.

Według recenzji biografii Muska, która została napisana przez dziennikarza Waltera Isasona i ma zostać opublikowana 12 września, przedsiębiorca i piosenkarka zostali rodzicami trzeciego wspólnego dziecka. Była para miała syna o imieniu Techno Mechanicus, zwanego również Tau. Chłopiec stał się jedenastym dzieckiem Muska.

Nie ma żadnych szczegółów na temat miejsca urodzenia dziecka. Nie jest również jasne, czy urodziła go matka zastępcza, jak miało to miejsce w przypadku córki emigranta w grudniu 2021 r., Exa Dark Siderel, która nosi imię Y.

W dniu 4 maja 2020 r. Musk i Grimes mieli syna, X Æ A-12, którego imię zostało później zmienione na X Æ A-Xii lub po prostu X.

Popularne wiadomości teraz

"Nie mogę jeść tylko 2 razy dziennie tylko dlatego, że ty tak chcesz": krzyknęła moja synowa, gdy usłyszała naszą podstawową rodzinną zasadę

"Co za zdrada, nie mam pojęcia, od kogo są te bukiety": byli dobroczyńcy, którzy powiedzieli mi o twoich podróżach

Żaden z gości na weselu nie miał pojęcia, że para młoda ledwo się zna, ale Anna nie spodziewała się, że będzie to znak od losu

"Płacić czesne, kupować rzeczy, mieć ślub, ale gdzie jest wdzięczność". Anna po raz pierwszy w życiu pomyślała o sobie i stała się samolubną matką

Teraz biznesmen i piosenkarka mają razem troje dzieci.

Oprócz nich Musk jest także ojcem sześciorga dzieci ze swoją byłą żoną, kanadyjską pisarką Justine Wilson. Jednak pierwsze dziecko miliardera, Nevada, zmarło w niemowlęctwie.

Później urodziły się bliźnięta Vivian Jenna Wilson i Griffin. Pierwsza z nich złożyła wniosek o zmianę imienia i płci oraz oświadczyła, że nie chce już mieć żadnych powiązań z ojcem.

Następnie Wilson urodził trojaczki o imionach Kai, Saxon i Damian w 2006 roku.

A w 2021 roku pracownica jego firmy Siobhan Zillis urodziła ojcu wielu dzieci bliźnięta, syna Stridera i córkę Eisur.

Pisaliśmy również o: Słynna influencerka Oliwia Bieniuk zmagająca się z chorobą. Co to za dolegliwość

Może zainteresuje Cię to: Cała Polska pogrążona jest w żałobie. Nie żyje aktor "Świata według Kiepskich" czy "Sąsiadów"

Przypominamy o:Nagła zmiana w życiu Sylwii Peretti. Decyzja męża, której nikt nie przewidywał