Jednak to nie tylko jego sportowe osiągnięcia przyciągają uwagę fanów, ale także szczera miłość, którą dzieli z żoną, Ewą Bilan-Stoch. Para niedawno podzieliła się pięknym wspólnym zdjęciem z góralskiego wesela, co wywołało lawinę zachwytów i życzeń od ich oddanych fanów.

Kamil Stoch to bez wątpienia jedna z największych postaci w polskim sporcie. Jego osiągnięcia na skoczni są imponujące, a styl rywalizacji opiera się na szczerości i skromności.

Choć nie jest aktywnym użytkownikiem mediów społecznościowych, to za każdym razem, gdy publikuje coś na swoim profilu, zbiera fale ciepłych słów od swoich wiernych kibiców. Podobne wsparcie i sympatię otrzymuje również jego żona, Ewa Bilan-Stoch.

Para niedawno opublikowała na Instagramie wspólne zdjęcie z wesela góralskich przyjaciół. Chociaż to nie był ich własny ślub – ten wydarzył się kilka lat temu – to jednak ich obecność na tej uroczystości wywołała ogromne emocje wśród fanów.

Zdjęcie ukazuje Kamila Stocha i Ewę Bilan-Stoch w tradycyjnych góralskich strojach, które są charakterystyczne dla tego regionu.

Popularne wiadomości teraz

"Nie mogę jeść tylko 2 razy dziennie tylko dlatego, że ty tak chcesz": krzyknęła moja synowa, gdy usłyszała naszą podstawową rodzinną zasadę

"Skąd masz takie drogie ubrania, mój kochanek mi je dał": krzyknął mężczyzna, gdy znalazł ubrania, które ukrywała jego żona

"Czułam się zbyt stara i zbyt zmęczona, by mieć kolejne dziecko, ale Adam zrobił wszystko, co w jego mocy, by zmienić moje zdanie"

"Pobraliśmy się, gdy byłam już w siódmym miesiącu ciąży. Świętowaliśmy skromnie, tylko z najbliższymi. Po ślubie nie mieliśmy dokąd pójść"

Kamil Stoch podzielił się tym uroczym momentem słowami: "Fajnie czasem wskoczyć w góralskie portki i pośpiewać weselne przyśpiewki. Szczęść Boże młodej parze." Jego post wywołał natychmiastową reakcję kibiców, którzy zaczęli zalewać komentarze pełne życzeń i komplementów.

W komentarzach fani dołączyli się do gratulacji, wyrażając również swoją podziwianą dla pary Stochów. Jedna z użytkowniczek, pani Agata, napisała:

Super wyglądacie, piękna z Was para – napisała pani Agata. - Przepiękna para z was Kamilku i Ewuniu. 100 lat młodej parze – dodała pani Ola.

Kamil Stoch może poszczycić się nie tylko trzema złotymi medalami olimpijskimi, ale także dwoma Kryształowymi Kulami, dwoma medalami mistrzostw świata oraz trzema zwycięstwami w Turnieju Czterech Skoczni.

Dwukrotnie został wybrany Sportowcem Roku w Plebiscycie "Przeglądu Sportowego." Jednak to nie tylko jego sukcesy sportowe, ale również prawdziwa miłość do Ewy i autentyczność, które sprawiają, że jest tak ceniony przez fanów.

Kamil Stoch i Ewa Bilan-Stoch stanowią wzór harmonii i miłości, co sprawia, że są jedną z najbardziej uwielbianych par w polskim sporcie. Ich wspólne zdjęcie z góralskiego wesela tylko potwierdza, że są nie tylko mistrzami na skoczni, ale również w miłości i życiu rodinnym.

Pisaliśmy również o: Modelka Anna Markowska ujawnia szczegóły swego związku z Kubą Wojewódzkim. "Tego już nie powiem"

Może zainteresuje Cię to: Cała Polska pogrążona jest w żałobie. Nie żyje aktor "Świata według Kiepskich" czy "Sąsiadów"

Przypominamy o:Nagła zmiana w życiu Sylwii Peretti. Decyzja męża, której nikt nie przewidywał