Ostatnio towarzyszy jej publiczna batalia o alimenty od jej byłego męża, Antoniego Królikowskiego, który jest znanym aktorem. Aktorka opublikowała najnowsze informacje na swoim profilu na Instagramie, ujawniając dramatyczną sytuację.

W lipcu Joanna Opozda doświadczyła nieopisanej tragedii, tracąc swojego jedynego syna, Vincenta, w tragicznym wypadku samochodowym. Jednak po tej strasznej tragedii musiała stawić czoło jeszcze większym wyzwaniom, związanym z byłą rodziną i obowiązkiem płacenia alimentów przez jej byłego męża, Antoniego Królikowskiego.

Według aktorki, Antoni Królikowski nie wywiązuje się z obowiązku płacenia alimentów na rzecz ich syna, mimo że otrzymuje znaczące dochody z pracy aktorskiej. Joanna Opozda ujawniła, że Królikowski zdobył dwie duże role w teatrze i w serialu, co powinno zapewnić mu wystarczające środki finansowe do zaspokojenia swoich alimentacyjnych zobowiązań.

Jednak aktorka twierdzi, że wraz ze swoją nową partnerką, Izabelą, Królikowski zastosował sprytne zagrania finansowe, aby uniknąć obowiązku płacenia alimentów. Według Opozdy, para ta założyła działalność gospodarczą i zawarła umowę trójstronną, w której Izabela pełni rolę agentki Antoniego Królikowskiego.

Według tej umowy, wynagrodzenia aktora będą trafiać na konto Izabeli, a nie bezpośrednio do Królikowskiego. To zagranie ma na celu uniemożliwienie komornikowi zajęcia wynagrodzenia aktora w celu spłacenia zaległych alimentów.

Popularne wiadomości teraz

"Mam teraz 59 lat. Mam dwie córki i troje wnucząt. Niedawno odwiedziła mnie moja najstarsza córka i odbyliśmy rozmowę"

"Widzę jakieś papiery w koszu. Serce podpowiadało mi, że mój mąż nie jest w podróży służbowej. Podwinęłam rękawy i sięgnęłam do wiadra"

"Skąd masz takie drogie ubrania, mój kochanek mi je dał": krzyknął mężczyzna, gdy znalazł ubrania, które ukrywała jego żona

Żaden z gości na weselu nie miał pojęcia, że para młoda ledwo się zna, ale Anna nie spodziewała się, że będzie to znak od losu

Joanna Opozda jest wyraźnie zaniepokojona tą sytuacją i uważa ją za niesprawiedliwą, szczególnie w kontekście ich syna Vincenta, który jest najbardziej dotknięty brakiem płacenia alimentów przez ojca. Aktorka wyraziła swoje oburzenie na Instagramie, informując swoich fanów o sytuacji.

Wysłaliśmy również, komornik, który się tym zajmuje, wysłał pismo do teatru „Tu i Teraz”. Otrzymaliśmy odpowiedź, że Pani Kamila Polak nie podpisała umowy z Antonim Królikowskim. Nie wiem, jak ona się rozlicza z urzędem skarbowym. Będziemy się tym zajmować, bo tych spektakli jest bardzo dużo i w jakiś sposób przecież musi się z nim rozliczać. Nie sądzę, żeby Antek, który gra główną rolę, robił to charytatywnie - tłumaczyła fanom Joanna Opozda. 

Sytuacja jest jeszcze bardziej skomplikowana, ponieważ komornik, który pracuje nad tą sprawą, nie może dostatecznie interweniować, ponieważ rzekomo nie ma umowy między Antonim Królikowskim a teatrem, w którym aktor pracuje. To stwarza dalsze trudności w próbie wymuszenia spłaty alimentów.

Aktorka nie ukrywa swojego oburzenia i frustracji w tej sprawie. Wszystko to dzieje się po tym, jak Joanna Opozda niedawno musiała zmierzyć się z innymi problemami, takimi jak szantaż i krytyka, która dotknęła ją jako matkę. Teraz, w obliczu dramatu, nadal walczy o zapewnienie swojemu synowi Vincentowi godziwego wsparcia finansowego od swojego byłego męża.

Pozostaje nam obserwować, jak ta trudna sytuacja się rozwinie i czy Antoni Królikowski w końcu wywiąże się z obowiązku płacenia alimentów na rzecz swojego syna Vincenta, który zasługuje na wsparcie swojego ojca, niezależnie od okoliczności. Joanna Opozda, mimo wszelkich trudności, wydaje się być gotowa walczyć do końca o dobro swojego dziecka.

Pisaliśmy również o: Marcin Hakiel prezentuje nową partnerkę. Nieznane kulisy ich związku

Może zainteresuje Cię to: Sądowy wyrok dla Zenona M.. Co to oznacza dla świata disco polo

Przypominamy o: Córka Lewandowskich przyłapała rodziców na gorącym uczynku. Zdjęcie wszystko wyjaśnia