To wydarzenie wywołało wiele spekulacji, zwłaszcza wśród fanów i kolegów z pracy. Jednym z pytanych o udział w tej uroczystości była Izabella Krzan, która pracuje z nimi w programie śniadaniowym.

Pierwszy raz pierścionek zaręczynowy na palcu Katarzyny Cichopek zwrócił uwagę pod koniec 2022 roku. To wydarzenie wzbudziło ciekawość i spekulacje na temat planów ślubu. Media donoszą, że zaręczyny miały miejsce w Jordanii, a para od kilku miesięcy intensywnie przygotowuje się do ceremonii.

Izabella Krzan, choć pracuje razem z "Kurzopkami" w programie śniadaniowym, utrzymuje pewien dystans do kolegów z pracy, ponieważ najczęściej prowadzi go z Tomaszem Kammelem. Niemniej jednak, zaznaczyła, że ich lubi i szanuje. Kiedy zapytano ją, czy będzie gościem na ślubie Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego, odpowiedziała:

Nie, nie szykuję się, bo nic mi o tym nie wiadomo. Nie wiem, czy byłabym na liście gości. Ja im życzę dużo szczęścia i myślę, że tak jak ty, będę obserwować z boku.

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski jeszcze nie podzielili się publicznie zdjęciami ze swoimi zaręczynami. Jednakże, z racji rodzinnych powiązań, zdjęcia z tego wyjątkowego momentu ma posiadać Paulina Smaszcz, była żona Macieja Kurzajewskiego. Smaszcz zwróciła uwagę na podobieństwo pierścionka zaręczynowego Katarzyny Cichopek do tego, który otrzymała od swojego byłego męża.

Popularne wiadomości teraz

"Mam teraz 59 lat. Mam dwie córki i troje wnucząt. Niedawno odwiedziła mnie moja najstarsza córka i odbyliśmy rozmowę"

"Widzę jakieś papiery w koszu. Serce podpowiadało mi, że mój mąż nie jest w podróży służbowej. Podwinęłam rękawy i sięgnęłam do wiadra"

"Całe życie zdmuchiwałam z ciebie kurz, a ty poszedłeś do swojej kochanki: to twoja wina"

Żaden z gości na weselu nie miał pojęcia, że para młoda ledwo się zna, ale Anna nie spodziewała się, że będzie to znak od losu

Paulina Smaszcz wyjawiła, że po rozwodzie oddała ten pierścionek swojemu synowi.

Dodatkowo zdradziła, że pierścionek zaręczynowy oraz inne pamiątki po małżeństwie z Maciejem Kurzajewskim przekazała już dawno temu ich synowi i córce.

Dodała także, że Kurzajewski obecnie kupuje te same rodzaje biżuterii Katarzynie Cichopek i zabiera ją do miejsc, które miały znaczenie dla ich związku.

[quote author=""]To jest ten pierścionek, który ja dostałam od Kurzajewskiego, a teraz nosi go Laura, bo dostała go od Franka

Tak więc, pomimo wszelkich spekulacji, pytania o gości weselnych i szczegóły ceremonii pozostają otwarte. Fans "Kurzopków" z pewnością czekają z niecierpliwością na wiadomości od ukochanej pary i dowiedzenie się, jak będą wyglądać ich przygotowania do ślubu oraz sama uroczystość.

Pisaliśmy również o: Romans Agnieszki Chylińskiej z agentką wstrząsa show-biznesem. Mąż artystki wypowiada się na ten temat

Może zainteresuje Cię to: Tajemnica kulisy porodu Anny Lewandowskiej. Co robił Robert podczas narodzin dziecka

Przypominamy o: Joanna Opozda zaskakuje fanów. Kim jest tajemniczy przystojniak na jej zdjęciu