Ostatnio, z okazji swoich 70. urodzin, podzieliła się swoimi myślami na temat rodziny, pracy, i swoich najnowszych pasji – wnuków. Jednak jedno jej porównanie wzbudziło spore zamieszanie: czy Magda Gessler może kiedyś zostać kanonizowana, tak jak Jan Paweł II?

Magda Gessler, znana z nieustępliwości i pasji do kuchni, obchodziła swoje 70. urodziny, a jej energia i aktywność zapierały dech w piersiach.

Nie tylko prowadzi popularny program telewizyjny, ale także zarządza własną restauracją i poświęca dużo czasu swoim ukochanym wnukom. Ostatnio pojawiła się informacja, że jej najmłodszy wnuk, Antoni, przyszedł na świat tuż po jej jubileuszu.

Magda Gessler dzieliła się swoją radością z fanami w mediach społecznościowych, publikując zdjęcia z wnukiem. W wywiadzie dla portalu Wprost.pl opowiedziała o swoim marzeniu, które się spełniło: chciała, aby jej syn został ojcem i miał syna. Teraz cieszy się, obserwując, jak syn Tadeusz poświęca się wychowaniu Antoniego i wprowadza go w świat. To dla niej ogromna radość i spełnienie.

Jednak restauratorka przyznała, że pragnie mieć więcej czasu dla swojej rodziny, co jest wyzwaniem ze względu na jej niesamowicie zapracowany tryb życia i licznych fanów, którzy pragną spotkać ją osobiście.

Popularne wiadomości teraz

"Widzę jakieś papiery w koszu. Serce podpowiadało mi, że mój mąż nie jest w podróży służbowej. Podwinęłam rękawy i sięgnęłam do wiadra"

"Nie ufaj Lisie, to zła osoba. Znam ją od 20 lat". To nie powstrzymuje jej przed korzystaniem z usług twojego męża

"Kiedyś skończyły mi się pieniądze i byłam w innym mieście. Nie miałam ani grosza w portfelu, więc zadzwoniłam do męża, ale on mnie zaskoczył"

"Mieliśmy wesele. Daliśmy tej parze mieszkanie, które oszczędzaliśmy dla naszej córki. Urządziliśmy je": co jeszcze możemy zrobić

W jednym z porównań Magda Gessler użyła słów, które zaskoczyły wielu ludzi. Powiedziała, że czasem czuje się jak "święta, która przyjechała do miejscowości, a wierni chcieliby dotknąć cudu."

To porównanie z życia świętego jest nietypowe i skłoniło do refleksji wielu obserwatorów. Czy Magda Gessler może kiedyś stać się kanonizowana, tak jak Jan Paweł II, który w Polsce jest jednym z najbardziej popularnych świętych? To pytanie jest oczywiście żartem, ale pokazuje, że restauratorka ma ogromne wsparcie i oddanie swoich fanów.

Magda Gessler to postać kontrowersyjna i pełna niespodzianek. Jej miłość do kuchni i rodziny, a także jej osobliwe porównania, sprawiają, że jest ona zawsze tematem rozmów i dyskusji. Czy kiedyś zostanie kanonizowana? To pytanie pozostawmy otwarte, ale na pewno już teraz można powiedzieć, że jest ona jednym z kulinarnych cudów i ikon polskiej telewizji.

Magda Gessler od dawna wzbudza ogromne emocje swoją osobowością i stylem życia. Ostatnio, z okazji swoich 70. urodzin, podzieliła się swoimi myślami na temat rodziny, pracy, i swoich najnowszych pasji – wnuków. Jednak jedno jej porównanie wzbudziło spore zamieszanie: czy Magda Gessler może kiedyś zostać kanonizowana, tak jak Jan Paweł II? Magda Gessler, znana z nieustępliwości i pasji do kuchni, obchodziła swoje 70. urodziny, a jej energia i aktywność zapierały dech w piersiach. Nie tylko prowadzi popularny program telewizyjny, ale także zarządza własną restauracją i poświęca dużo czasu swoim ukochanym wnukom. Ostatnio pojawiła się informacja, że jej najmłodszy wnuk, Antoni, przyszedł na świat tuż po jej jubileuszu. Magda Gessler dzieliła się swoją radością z fanami w mediach społecznościowych, publikując zdjęcia z wnukiem. W wywiadzie dla portalu Wprost.pl opowiedziała o swoim marzeniu, które się spełniło: chciała, aby jej syn został ojcem i miał syna.

Pisaliśmy również o: Romans Agnieszki Chylińskiej z agentką wstrząsa show-biznesem. Mąż artystki wypowiada się na ten temat

Może zainteresuje Cię to: Tajemnica kulisy porodu Anny Lewandowskiej. Co robił Robert podczas narodzin dziecka

Przypominamy o: Plotki dotyczące nieślubnego syna Grzegorza Markowskiego wreszcie potwierdzone. "Miasteczko huczało od plotek"