Ostatnio aktorka publicznie oskarżyła ojca swojego dziecka o unikanie płacenia alimentów na swojego syna.

Joanna Opozda, znana gwiazda polskiego ekranu, wyznała również, że ojciec jej dziecka, Antek Królikowski, wraz z jego obecną partnerką, stosują nieuczciwe metody, które mają na celu uniemożliwienie komornikowi zajęcia ich konta bankowego. Aktorka nie oszczędziła również pracodawcom byłego partnera, sugerując, że pomagają mu unikać swoich obowiązków alimentacyjnych.

Dotychczas Antek Królikowski utrzymywał milczenie w sprawie tych oskarżeń. Jednakże teraz aktor postanowił odpowiedzieć na te zarzuty, publikując obszerne wyjaśnienia na mediach społecznościowych i stanowczo odnosząc się do oskarżeń.

Królikowski rozpoczął swoje wyjaśnienia słowami:

Drodzy, starałem się nie prać brudów publicznie, załatwiać sprawy w sądzie, nie eskalować konfliktu. Jednak wobec tak poważnych zarzutów i pomówień godzących już nie tylko we mnie, ale też moich bliskich i osoby współpracujące ze mną, muszę zareagować.

Popularne wiadomości teraz

„Mój mąż poszedł na ryby z przyjacielem, a potem spotkałam tego "przyjaciela" w supermarkecie: zaniemówiłam”

Pewien facet znalazł zniszczony portfel. Nie miał pojęcia, do czego może on prowadzić: „ Czekałam na ciebie całe życie”

„Przez pięć lat myślałam, że mój mąż już nie żyje, ale pewnego dnia prawda wyszła na jaw: dlaczego nie zauważyłam tego wcześniej"

Żona zdała sobie sprawę ze wszystkiego, gdy przekroczyła próg domu i odkryła, że brakuje jej futra: „Maciej, jak mogłeś”

Ojciec ich syna, Vincenta, przedstawił dowody, które jego zdaniem pokazują manipulacje ze strony byłej partnerki. Apelował również do internautów, aby przeczytali jego wpis do końca, obiecując ujawnienie, jak Joanna Opozda manipuluje opinią publiczną i mediami od lat.

Aktor zarzucił Opozdzie kłamstwo i dokładnie wyliczył, ile pieniędzy przelał jej na konto jako alimenty. Zapewnił obserwatorów, że nigdy nie unikał swoich zobowiązań wobec syna.

[quote author=""]Macie prawo mnie oceniać, jednak jeśli chcecie to robić, zapoznajcie się, proszę, z dowodami, które dalej zamieszczam i wytrwajcie do końca, bo na koniec ujawniam to, jak Joanna manipuluje wami, mediami i wszystkimi włącznie ze mną, od lat. Dotychczas nie mogłem tych dowodów

Aktor przypomniał również swoim fanom sytuację, kiedy Joanna Opozda miała przelać na swoje konto 170 tys. zł jego oszczędności. Podkreślił, że mimo obecnych problemów finansowych, stara się zapewnić swojemu dziecku środki na utrzymanie.

Na moje konto wpływają środki, może nie jest to 10 tys. miesiąc w miesiąc, nie ukrywam też, że mam zadłużenie, które staram się spłacić. Jednak nazywanie mnie alimenciarzem w takiej sytuacji jest bezczelne (...) - pisze Antoni Królikowski.

Ta publiczna wymiana zdań między Joanną Opozdą a Antkiem Królikowskim w sprawie alimentów na pewno zostawi ślad w mediach społecznościowych i przyciągnie uwagę mediów. Warto jednak zaznaczyć, że ostateczne rozstrzygnięcie sprawy zazwyczaj leży w rękach sądu, który uwzględnia wszystkie dostępne dowody i argumenty.

Pisaliśmy również o: Michał Wiśniewski na skraju bankructwa, ale buduje luksusowy dom. Jak udało mu się tego dokonać

Może zainteresuje Cię to: Żona Dawida Kubackiego dzieli się wzruszającym nagraniem po problemach z sercem

Przypominamy o: Rodzicielska troska. Katarzyna Cichopek dzieli się trudnościami związanymi z synem. "To nawet nie jest żart"