W 2021 roku para zakupiła okazałą posiadłość na Majorce, gdzie spędzają czas między meczami i treningami w Barcelonie. Dom o powierzchni 411 metrów kwadratowych, otoczony bujnym ogrodem na działce o powierzchni 1200 metrów kwadratowych, stał się prawdziwym azylem dla Lewandowskich.

Posiadłość, która pierwotnie kosztowała 16 milionów złotych, stała się miejscem, gdzie Anna i Robert mogą cieszyć się spokojem i prywatnością. Mimo że dom nie ma bezpośredniego dostępu do morza, para posiada prywatny basen oraz przestronny taras, gdzie mogą odpoczywać i bawić się z rodziną. Taras wykonany jest z jasnego kamienia, a otaczający go ogród dodaje uroku temu miejscu.

Kuchnia w ich posiadłości również zasługuje na uwagę. Jest to przestronne i elegancko urządzone pomieszczenie, utrzymane w jasnych kolorach. Długie półki zdobią dodatki, nadając kuchni wyjątkowy charakter.

Majorca to doskonałe miejsce dla Lewandowskich, ponieważ jest stosunkowo blisko Barcelony, gdzie Robert trenuje i rozgrywa swoje mecze jako piłkarz FC Barcelony. Lot samolotem zapewnia szybki i wygodny sposób podróżowania między dwoma miejscami.

Popularne wiadomości teraz

„Michał, nareszcie jestem w ciąży”: krzyczał głośnik telefonu, a obok mnie siedziała moja żona

„Joanna została wyrzucona z domu przez swoją teściową, ponieważ myślała, że jej synowa nie urodziła chłopca od swojego syna: to był kompletny nonsens”

Pewien facet znalazł zniszczony portfel. Nie miał pojęcia, do czego może on prowadzić: „ Czekałam na ciebie całe życie”

„Czy mogę dostać gorącą herbatę z kawałkiem chleba, nie martw się, usiądę na parapecie i poczekam”

Jednak Majorca to nie jedyna nieruchomość w posiadaniu Anny i Roberta Lewandowskich. Para posiada także domy w Barcelonie, Warszawie oraz na urokliwej Warmii. Są to miejsca, które pozwalają im odciąć się od zgiełku sportowego świata i spędzać czas z rodziną w komfortowych warunkach.

Anna i Robert Lewandowscy, obok swojej kariery sportowej, inwestują również w luksusowe nieruchomości, tworząc swoje własne miejsca, gdzie mogą cieszyć się spokojem i prywatnością w otoczeniu pięknej przyrody. To dowód na to, że para docenia komfort i luksus, które mogą sobie zapewnić poza boiskiem.

Pisaliśmy również o: Smutne wieści o Roksanie Węgiel z najbliższego otoczenia. Co dzieje się z młodą gwiazdą

Może zainteresuje Cię to: Kurzajewski pakuje walizki. Katarzyna Cichopek w dramatycznym pościgu

Przypominamy o: Żałoba w świecie rozrywki. Michał Wiśniewski żegna bliską osobę. "Obudziłem się w nocy"