W 2021 roku para zakupiła okazałą posiadłość na Majorce, gdzie spędzają czas między meczami i treningami w Barcelonie. Dom o powierzchni 411 metrów kwadratowych, otoczony bujnym ogrodem na działce o powierzchni 1200 metrów kwadratowych, stał się prawdziwym azylem dla Lewandowskich.

Posiadłość, która pierwotnie kosztowała 16 milionów złotych, stała się miejscem, gdzie Anna i Robert mogą cieszyć się spokojem i prywatnością. Mimo że dom nie ma bezpośredniego dostępu do morza, para posiada prywatny basen oraz przestronny taras, gdzie mogą odpoczywać i bawić się z rodziną. Taras wykonany jest z jasnego kamienia, a otaczający go ogród dodaje uroku temu miejscu.

Kuchnia w ich posiadłości również zasługuje na uwagę. Jest to przestronne i elegancko urządzone pomieszczenie, utrzymane w jasnych kolorach. Długie półki zdobią dodatki, nadając kuchni wyjątkowy charakter.

Majorca to doskonałe miejsce dla Lewandowskich, ponieważ jest stosunkowo blisko Barcelony, gdzie Robert trenuje i rozgrywa swoje mecze jako piłkarz FC Barcelony. Lot samolotem zapewnia szybki i wygodny sposób podróżowania między dwoma miejscami.

Popularne wiadomości teraz

Nie, moja droga wnuczko. Po pierwsze, jestem stara, a po drugie, nie jestem twoją służącą

Przy grobie ukochanej Andrzej spotkał zagadkową kobietę, a gdy spojrzał w jej oczy, zastygł ze zdziwienia

Anna stała przed urzędem stanu cywilnego i czekała, ale pan młody wciąż nie przychodził. Wtedy jej uwagę przykuł facet przebrany za pana młodego

Przeszłam na emeryturę, spakowałam rzeczy męża i wysłałam go do domu mojej matki na wsi. Całe życie marzyłam o rozwodzie

Jednak Majorca to nie jedyna nieruchomość w posiadaniu Anny i Roberta Lewandowskich. Para posiada także domy w Barcelonie, Warszawie oraz na urokliwej Warmii. Są to miejsca, które pozwalają im odciąć się od zgiełku sportowego świata i spędzać czas z rodziną w komfortowych warunkach.

Anna i Robert Lewandowscy, obok swojej kariery sportowej, inwestują również w luksusowe nieruchomości, tworząc swoje własne miejsca, gdzie mogą cieszyć się spokojem i prywatnością w otoczeniu pięknej przyrody. To dowód na to, że para docenia komfort i luksus, które mogą sobie zapewnić poza boiskiem.

Pisaliśmy również o: Smutne wieści o Roksanie Węgiel z najbliższego otoczenia. Co dzieje się z młodą gwiazdą

Może zainteresuje Cię to: Kurzajewski pakuje walizki. Katarzyna Cichopek w dramatycznym pościgu

Przypominamy o: Żałoba w świecie rozrywki. Michał Wiśniewski żegna bliską osobę. "Obudziłem się w nocy"