To właśnie wtedy została uhonorowana Orderem Uśmiechu, co okazało się dla niej ogromnym wyróżnieniem. W specjalnym poście na swoich mediach społecznościowych, Wojciechowska podziękowała za to prestiżowe odznaczenie.

Order Uśmiechu to wyjątkowe odznaczenie, które cieszy się ogromnym prestiżem, a Martyna Wojciechowska została jego laureatką. Dziennikarka wyraziła swoją dumę z tego zaszczytu, podkreślając, że to najważniejsza nagroda w jej życiu.

Warto dodać, że wręczenie tego orderu miało miejsce w Międzynarodowy Dzień Orderu Uśmiechu, a także przypadło na 55. rocznicę jego ustanowienia. Wojciechowska zaznaczyła, że to wyjątkowe wyróżnienie, ponieważ to dzieci są inicjatorami i wybierają "Kawalera lub Damę Orderu Uśmiechu".

Martyna Wojciechowska podzieliła się swoją radością na swoim profilu społecznościowym, pisząc:

Najważniejsza nagroda w moim życiu! I to akurat dzisiaj, w Międzynarodowy Dzień Orderu Uśmiechu i 55. rocznicę jego ustanowienia. Dziękuję z całego serca! Dlaczego najważniejsza? Bo TO NAGRODA OD DZIECI! DZIECI nominują do niej i wybierają "Kawalera lub Damę Orderu Uśmiechu" - napisała.

Popularne wiadomości teraz

"Mam teraz 59 lat. Mam dwie córki i troje wnucząt. Niedawno odwiedziła mnie moja najstarsza córka i odbyliśmy rozmowę"

"Nie ufaj Lisie, to zła osoba. Znam ją od 20 lat". To nie powstrzymuje jej przed korzystaniem z usług twojego męża

"Skąd masz takie drogie ubrania, mój kochanek mi je dał": krzyknął mężczyzna, gdy znalazł ubrania, które ukrywała jego żona

"Kiedyś skończyły mi się pieniądze i byłam w innym mieście. Nie miałam ani grosza w portfelu, więc zadzwoniłam do męża, ale on mnie zaskoczył"

Martyna Wojciechowska wyraziła swoją radość i dumę z tego odznaczenia, a także podziękowała dzieciom za to wyjątkowe wyróżnienie.

Wojciechowska wspomniała także, że pamięta z dzieciństwa ceremonię wręczenia Orderu Uśmiechu, którą oglądała w telewizji. Szczególnie zapadł jej w pamięć moment, kiedy laureaci muszą wypić puchar soku z cytryny. Teraz sama dołączyła do tego wyjątkowego grona osób, które zasłużyły na to odznaczenie.

"To było niesamowite, ale rzeczywistość przerosła moje wszelkie wyobrażenia, nie mogę przestać się UŚMIECHAĆ!" - napisała.

Po opublikowaniu tej wiadomości na profilu Martyny Wojciechowskiej, jej fani oraz wiele znanych osobistości przesyłało gratulacje i życzenia. To zaszczytne wyróżnienie jest dowodem uznania dla jej pracy i zaangażowania w działalność na rzecz dzieci i młodzieży.

Jednak nie tylko sukcesy zawodowe przyciągają uwagę obserwatorów życia Martyny Wojciechowskiej. W 2020 roku dziennikarka wyszła za mąż za Przemysława Kossakowskiego.

Małżeństwo to jednak nie przetrwało zbyt długo i zakończyło się separacją, która wywołała niemałą wrzawę medialną. Jednak zarówno Martyna Wojciechowska, jak i Przemysław Kossakowski postanowili zostawić przeszłość za sobą, a dziś nie obserwują wzajemnie swoich profili na Instagramie, nie wspominając już o sobie publicznie.

Pisaliśmy również o: Smutne wieści o Roksanie Węgiel z najbliższego otoczenia. Co dzieje się z młodą gwiazdą

Może zainteresuje Cię to: Kurzajewski pakuje walizki. Katarzyna Cichopek w dramatycznym pościgu

Przypominamy o: Żałoba w świecie rozrywki. Michał Wiśniewski żegna bliską osobę. "Obudziłem się w nocy"