Jednak jego sława nie ograniczała się jedynie do skoczni - stał się symbolem sportowego triumfu i pokory. Choć już dawno zakończył karierę zawodową, to w mediach nadal zachowuje aktywność.

Jednak ostatnio coś dziwnego dzieje się w rodzinie Małysza. Córka Adama Małysza, Karolina, oraz jego żona, Izabela, przestały udzielać się na Instagramie.

Przez lata to Adam Małysz był głównym punktem medialnym w rodzinie. Jego spektakularne sukcesy w skokach narciarskich, w tym zdobycie czterech Kryształowych Kul, uczyniły go bohaterem narodowym.

Jego popularność była tak ogromna, że fani wystawali pod jego domem, aby choć na chwilę zobaczyć legendarnego skoczka.

Chociaż Adam Małysz zakończył już swoją sportową karierę, to jego popularność wciąż jest niebywała. Co więcej, z biegiem czasu jego żona, Izabela Małysz, również stała się rozpoznawalna. Pojawiała się w różnych programach telewizyjnych, a nawet wystąpiła w popularnym programie "Tańca z gwiazdami". Również córka Karolina, która wyszła za mąż dwa lata temu, była tematem zainteresowania mediów.

Popularne wiadomości teraz

Żaden z gości na weselu nie miał pojęcia, że para młoda ledwo się zna, ale Anna nie spodziewała się, że będzie to znak od losu

"Pobraliśmy się, gdy byłam już w siódmym miesiącu ciąży. Świętowaliśmy skromnie, tylko z najbliższymi. Po ślubie nie mieliśmy dokąd pójść"

"Stoję przed mieszkaniem twojego kochanka, kiedy przyjedziesz, otwórz drzwi". Marta nie spodziewała się takiej reakcji męża

"Co z ciebie za matka, nie powinnaś mieć trójki dzieci, skoro potrafisz kochać tylko jedno"

Karolina Małysz założyła konto na Instagramie, gdzie zgromadziła ponad 20 tysięcy obserwujących. Początkowo jej profil był prywatny, ale z czasem otworzyła go dla fanów. Dzieliła się tam swoimi zdjęciami z podróży i kilkoma współpracami reklamowymi.

Jednak nagle, podczas wakacji, córka Adama Małysza niemal całkowicie zniknęła z sieci. Jej ostatni post datowany jest na koniec lipca i przedstawia ją wraz z mężem na tle rzeki w niemieckim Dusseldorfie.

Od tego czasu cisza. Co ciekawe, również jej mama, Iza Małysz, przestała aktywnie korzystać z Instagrama. Jej ostatni wpis pochodzi aż z kwietnia. Chociaż żona Adama Małysza ma prawie 40 tysięcy obserwujących, to od czasu do czasu pojawiają się jedynie krótkie instastory.

Warto zaznaczyć, że Adam Małysz nadal pozostaje aktywny na swoim profilu na Instagramie, gdzie publikuje regularnie nowe zdjęcia oraz instastory. Wydaje się, że to żona i córka postanowiły zrobić sobie przerwę od mediów społecznościowych. Oczywiście, mają do tego pełne prawo, ale ich milczenie w sieci wzbudziło ciekawość i pytania fanów.

Przerwy od mediów społecznościowych są zrozumiałe, zwłaszcza w świecie, gdzie nasze życie prywatne jest coraz bardziej wystawione na widok publiczny.

Może więc Małyszowie postanowili odetchnąć od internetu i skoncentrować się na życiu rodzinnym i prywatnym. W końcu każdy zasługuje na chwilę oddechu od wirtualnego świata, a rodzina powinna być zawsze na pierwszym miejscu.

Pisaliśmy również o: Nowe fakty w sprawie Mateusza Murańskiego. Do dziś nie został pochowany

Może zainteresuje Cię to: Patrycja Markowska świętuje urodziny taty. Emocjonalne chwile i wyjątkowe słowa. "Tata, przyjaciel, mistrz"

Przypominamy o: Martin Hakiel w zakochaniu ignoruje zasady na drogach miejskich z tajemniczą kobietą. Już chyba całkowicie stracił dla niej głowę