Choć jest on znany przede wszystkim jako młodszy brat sławnej siostry, ostatnie wydarzenia w jego życiu przyciągnęły uwagę opinii publicznej.

Piotr Kukulski, często nazywany "Pikej," przez wiele lat próbował swoich sił w show-biznesie, próbując stać się raperem. Niestety, jego próby nie przyniosły oczekiwanego sukcesu, a jego twórczość stała się przedmiotem krytyki i drwin.

W wyniku niepowodzeń artystycznych Piotr zniknął z mediów, podobnie jak jego matka Monika Borys, która również stała się rozpoznawalną postacią w kontekście związku z Jarosławem Kukulskim oraz konfliktem z pasierbicą, Natalią Kukulską.

Choć konflikty rodzinne i kontrowersje otaczały rodzinę Kukulskich, to ostatnio, w wyniku doniesień portalu "Super Express," stało się jasne, że cała rodzina zasmuciła się z powodu straty. Portal ujawnił, że Piotr Kukulski stracił swoją babcię, Halinę Ossowską-Borys, która zmarła w wieku 87 lat.

Co szczególnie zaskakujące, rodzina nie poinformowała opinii publicznej o jej śmierci, a nawet nie zorganizowała publicznego pogrzebu. Dziennikarze "Super Express" przypadkowo natknęli się na świeży grób Haliny Ossowskiej-Borys na Powązkach Wojskowych w Warszawie. Na grobie znajdowały się jeszcze wieńce pochodzące z pogrzebu oraz dwa zdjęcia zmarłej.

Popularne wiadomości teraz

Przy grobie ukochanej Andrzej spotkał zagadkową kobietę, a gdy spojrzał w jej oczy, zastygł ze zdziwienia

Przeszłam na emeryturę, spakowałam rzeczy męża i wysłałam go do domu mojej matki na wsi. Całe życie marzyłam o rozwodzie

Oto jak nauczycielowi udało się powstrzymać wyśmiewanie dziecka. Prawdziwy nauczyciel

Kiedy mężczyzna dowiedział się, kogo poślubi jego córka, prawie stracił panowanie nad sobą, a powodem była stara wrogość

Halina Ossowska-Borys była znana jako członkini Zespołu Pieśni i Tańca "Mazowsze" i miała swoją rolę w utworze "Dwa serduszka," który stał się znany dzięki filmowi "Zimna wojna," gdzie śpiewała go Joanna Kulig.

Odwiedzając Powązki Wojskowe w Warszawie, natrafiliśmy na jej świeży grób. Niestety nikt nie informował o jej śmierci, chociaż zmarła już prawie miesiąc temu. Była ona babcią Piotra "Pikeja", Kukulskiego, przyrodniego brata Natalii Kukulskiej. To właśnie Halina Ossowska-Borys śpiewała znaną piosenkę zespołu 'Mazowsze" pt. "Dwa serduszka", którą Joanna Kulig wykonywała w filmie 'Zimna wojna'".

Nie da się ukryć, że ta niezapowiedziana żałoba i sposób, w jaki rodzina postanowiła ją uczcić, wywołały wiele spekulacji i kontrowersji w mediach. Tymczasem Natalia Kukulska nadal pozostaje skupiona na swojej karierze muzycznej, nie udzielając publicznie komentarzy w sprawie ostatnich wydarzeń rodzinnych.

Niezależnie od tego, jakie były powody decyzji rodziny, jedno jest pewne - smutek z powodu utraty babci Piotra Kukulskiego na pewno zjednoczył tę sławną rodzinę, która już od dawna jest znana z konfliktów i dramatów.

Pisaliśmy również o: Beata Tyszkiewicz otrzymała diagnozę podobną do Przybylskiej. Jak zareagowała na nią słynna aktorka

Może zainteresuje Cię to: Katarzyna Cichopek świętuje spełnienie marzenia razem z Maciejem Kurzajewskim. Fani długo czekali na ten moment

Przypominamy o: Kuba Wojewódzki został tatą? Prezenter opublikował urocze zdjęcie z niemowlakiem i dodał wzruszający wpis