Syndrom naśladowania celebrytów został opisany jako niezależne zjawisko przez psychologów na początku naszego stulecia. Według badań socjologicznych gwiazdy naśladują około jednej trzeciej populacji krajów rozwiniętych.

Tak więc pragnienie matek i córek, aby upodobnić się do swojej ulubionej gwiazdy, przekroczyło wszelkie granice rozsądku. Wygląda jednak na to, że te panie tak nie uważają.

38-letnia Georgina Clarke wspiera swoją 20-letnią córkę Kaylę w jej dążeniu do stania się kopią Katie Price, brytyjskiej gwiazdy telewizyjnej.

Razem całkowicie kopiują swoją idolkę - kobiety przeszły już operacje powiększenia piersi i ust.

Popularne wiadomości teraz

"Mam teraz 59 lat. Mam dwie córki i troje wnucząt. Niedawno odwiedziła mnie moja najstarsza córka i odbyliśmy rozmowę"

"Nie ufaj Lisie, to zła osoba. Znam ją od 20 lat". To nie powstrzymuje jej przed korzystaniem z usług twojego męża

"Całe życie zdmuchiwałam z ciebie kurz, a ty poszedłeś do swojej kochanki: to twoja wina"

"Mieliśmy wesele. Daliśmy tej parze mieszkanie, które oszczędzaliśmy dla naszej córki. Urządziliśmy je": co jeszcze możemy zrobić

Do tej pory wszystkie metamorfozy kosztowały 56 000 funtów.

Ale tutaj, co ciekawe, aby zapłacić za drogie procedury, córka dostała nawet pracę w klubie ze striptizem.

Teraz Kayla i jej mama bardzo się zmieniły, a Georgina Clarke mówi, że jest dumna z przemiany swojej córki. Dokładnie taka chce być jej córka, a w rzeczywistości także ona sama. A matka nie wstydzi się miejsca pracy swojej córki.

"Mam szczęście, że mam taką córkę jak Kayla, ponieważ płaci za moje operacje. Razem z nią spełniamy marzenia" - mówi Georgina.

Jednak kobiety i nie zauważyły, jak po prostu zepsuły swój wygląd, tak że na Katie Price przez długi czas już nie przypominają.

Georgina ma czwórkę dzieci, ale tylko Kayla była chętna na tak drastyczną zmianę wyglądu. W wieku 18 lat zdecydowała się na powiększenie piersi, w czym wspierała ją matka.

Wkrótce razem zajęły się chirurgią plastyczną, makijażem permanentnym i przedłużaniem włosów. Razem planują poddać się operacji plastycznej pośladków, a nawet zaprojektować waginę - tak, aby była dokładnie taka jak Katie Price.

Naśladowanie celebrytów zwykle prowadzi do negatywnych konsekwencji. Mogą one obejmować anoreksję, depresję, uciekanie się do operacji plastycznych, rezygnację z odpowiedzialności za własne życie, utratę indywidualności i inne problemy.

Pisaliśmy również o: Beata Tyszkiewicz otrzymała diagnozę podobną do Przybylskiej. Jak zareagowała na nią słynna aktorka

Może zainteresuje Cię to: Katarzyna Cichopek świętuje spełnienie marzenia razem z Maciejem Kurzajewskim. Fani długo czekali na ten moment

Przypominamy o: Kuba Wojewódzki został tatą? Prezenter opublikował urocze zdjęcie z niemowlakiem i dodał wzruszający wpis