Ostatni wpis na jej profilu na Instagramie wywołał sporo kontrowersji i spekulacji na temat, o kogo dokładnie chodzi w jej gorzkich słowach.

W swoim najnowszym poście na Instagramie, Smaszcz podzieliła się z fanami swoimi refleksjami na temat życia i relacji z innymi ludźmi. Wydaje się, że prezenterka jest gotowa na nowy etap w swoim życiu i nie zamierza już poświęcać swojej energii osobom, które nie zasługują na jej wsparcie.

W jej wpisie pojawiły się słowa o "ludziach z plastiku", którzy nie rozumieją znaczenia słów "dziękuję", "wdzięczność" i "pamiętam, kim byłem (byłam)". Choć Smaszcz nie wymieniła konkretnych nazwisk, niektórzy sugerują, że jej słowa mogą odnosić się do jej byłego męża i jego obecnej partnerki, Katarzyny Cichopek.

Dalsza część postu przynosi jeszcze więcej gorzkich podsumowań. Smaszcz podkreśla, jak ważne jest umieć powiedzieć "ciebie już nie chcę w swoim życiu, bo nie wnosisz już nic dobrego i jesteś rozczarowaniem", jednocześnie doceniając tych, którzy byli wsparciem i zasłużyli na wdzięczność.

Prezenterka porusza również temat przyjaźni i podsumowuje swoje relacje z przyjaciółmi. Jej słowa sugerują, że nie warto mierzyć przyjaźni długością znajomości, ale warto docenić tych, którzy byli obecni w trudnych chwilach.

Popularne wiadomości teraz

"Czułam się zbyt stara i zbyt zmęczona, by mieć kolejne dziecko, ale Adam zrobił wszystko, co w jego mocy, by zmienić moje zdanie"

"Kiedyś skończyły mi się pieniądze i byłam w innym mieście. Nie miałam ani grosza w portfelu, więc zadzwoniłam do męża, ale on mnie zaskoczył"

Żaden z gości na weselu nie miał pojęcia, że para młoda ledwo się zna, ale Anna nie spodziewała się, że będzie to znak od losu

"Pobraliśmy się, gdy byłam już w siódmym miesiącu ciąży. Świętowaliśmy skromnie, tylko z najbliższymi. Po ślubie nie mieliśmy dokąd pójść"

Niczego nie da się ukryć w szczerości. Niczego nie chcę ukrywać w tym spokoju. Nie ukryję bólu, ran, mijającego czasu, choroby, przeżyć, doświadczeń i rozczarowań.

Smaszcz wyraża także swoje zdanie na temat mediów i tego, jakie osoby często są promowane jako celebryci. Zdaniem prezenterki, media często prezentują "puste lale", "podstarzałych pajaców" i osoby "bez moralności i kręgosłupa", podczas gdy warto docenić naukowców, artystów i innych ludzi o wartościowych osiągnięciach.

Życie stworzyło nową Paulinę, która nie rozdaje już swojej energii byle komu, nie wspiera tych, którzy na to nie zasłużyli, nie jest 24h dla innych, a zapomina o sobie, nie promuje złych ludzi z plastiku, którzy nie znają słowa "dziękuję", "wdzięczność", "pamiętam, kim byłem (byłam)" – kontynuowała.

Ostatecznie post Pauliny Smaszcz wywołał mieszane reakcje wśród jej fanów, a wielu spekuluje, o kogo dokładnie mogło chodzić w jej słowach. Niezależnie od tego, kogo te słowa dotyczą, wydaje się, że prezenterka gotowa jest skoncentrować się na nowym rozdziale swojego życia i otwarta na pozytywne relacje i doświadczenia.

Pisaliśmy również o: Beata Tyszkiewicz otrzymała diagnozę podobną do Przybylskiej. Jak zareagowała na nią słynna aktorka

Może zainteresuje Cię to: Katarzyna Cichopek świętuje spełnienie marzenia razem z Maciejem Kurzajewskim. Fani długo czekali na ten moment

Przypominamy o: Kuba Wojewódzki został tatą? Prezenter opublikował urocze zdjęcie z niemowlakiem i dodał wzruszający wpis