Para, która w ostatnich miesiącach była obiektem medialnych spekulacji o rzekomych kryzysach w małżeństwie, udowodniła, że ich miłość jest trwała.

Małżonkowie podzielili się wzruszającym zdjęciem na Instagramie, na którym wyraźnie emanują miłością i zrozumieniem. Michał Wiśniewski opatrzył fotografię słowami: "Najlepsze życie z możliwych. Życie z Tobą." To krótka, ale wymowna deklaracja miłości, która rozwiała wszelkie wątpliwości i spekulacje.

W ostatnich miesiącach pojawiły się plotki, że przyjście na świat ich drugiego dziecka, Noëla Cloé, przyczyniło się do kryzysu w ich związku. Para postanowiła jednak skonsultować się z terapeutą i pracować nad swoim małżeństwem. To dowodzi, że są gotowi na trudności i konflikty, które mogą pojawić się w każdym związku, i że ich miłość jest na tyle silna, by przetrwać.

Fanów Michała Wiśniewskiego i Poli Wiśniewskiej postawili na nogi, przesyłając im mnóstwo gratulacji i życzeń na trzecią rocznicę ślubu. Jedno z komentarzy szczególnie przyciągnęło uwagę, chwaląc Michała Wiśniewskiego za jego postawę wobec byłych partnerek i za to, że nie wywleka swoich prywatnych spraw na forum publicznym.

Popularne wiadomości teraz

"Mam teraz 59 lat. Mam dwie córki i troje wnucząt. Niedawno odwiedziła mnie moja najstarsza córka i odbyliśmy rozmowę"

"Widzę jakieś papiery w koszu. Serce podpowiadało mi, że mój mąż nie jest w podróży służbowej. Podwinęłam rękawy i sięgnęłam do wiadra"

"Całe życie zdmuchiwałam z ciebie kurz, a ty poszedłeś do swojej kochanki: to twoja wina"

"Kiedyś skończyły mi się pieniądze i byłam w innym mieście. Nie miałam ani grosza w portfelu, więc zadzwoniłam do męża, ale on mnie zaskoczył"

Małżeństwo Wiśniewskich pokazało, że mimo trudności i różnych doświadczeń, ich miłość jest prawdziwa i trwała. Trzecia rocznica ślubu to kolejny krok w ich wspólnej historii i dowód na to, że warto pracować nad swoim związkiem, by zachować harmonię i szczęście.

Pisaliśmy również o: Beata Tyszkiewicz otrzymała diagnozę podobną do Przybylskiej. Jak zareagowała na nią słynna aktorka

Może zainteresuje Cię to: Katarzyna Cichopek świętuje spełnienie marzenia razem z Maciejem Kurzajewskim. Fani długo czekali na ten moment

Przypominamy o: Kuba Wojewódzki został tatą? Prezenter opublikował urocze zdjęcie z niemowlakiem i dodał wzruszający wpis